Dolunay izleyiciden tam not aldı, Buray’ın seslendirdiği Aşk mı lazım rekor kırdı

Star TV’nin iddialı kadrosu ve senaryosu ile yaza damgasını vurmaya aday yeni dizisi Dolunay dün yayınlanan ilk bölümüyle büyük beğeni aldı. Dizide Buray’ın seslendirdiği “AŞK MI LAZIM” şarkısının olduğu sahneler seyirciyi ekrana kilitledi. Dolunay dizisinin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte detaylar…

Dün gece yayınlanan ilk bölümüyle izleyicinin kalbini kazanan Başrollerinde Özgü Gürel ve Can Yaman’ın yer aldığı Dolunay dizisinde kimler hangi karakterle oynuyor? Dolunay dizisi oyuncularının biyografilerini haberimizden okuyabilir; Dolunay 1. bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Star TV’nin yaz sezonuna bomba gibi giren dizisi Dolunay’da yüksek lisans öğrencisi Nazlı (Özge Gürel); arkadaşı ve kardeşiyle yaşadığı evi çekip çevirebilmek için acilen iş arayan ancak fevri tavırları nedeniyle bulduğu hiçbir işte dikiş tutturamayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Nazlı’nın tam aksi başarılı ve disiplinli Ferit (Can Yaman) ile Nazlı’nın yolu kesişince ortaya tadına doyulmaz bir serüven çıkıyor işte… Aşçı Nazlı ile iş adamı Ferit’in imkansız aşkını konu alan dizinin ilk bölümünde neler yaşandı?

DOLUNAY 1. Bölüm Özeti

Ferit Aslan, işindeki mükemmel düzeni evinde de arayan başarılı bir iş adamıdır. Evinde her gün o gelmeden önce yemeğini yapacak bir aşçı çalışır. Ama Ferit’in titizliği ve mükemmeliyetçiliği yüzünden hiçbiri uzun süre çalışamaz. Gastronomi bölümü yüksek lisans öğrencisi Nazlı ise arkadaşı ve kardeşiyle yaşadığı evi çekip çevirebilmek için acilen iş aramakta ama dediğim dedik tavırları yüzünden bulduğu işlerde tutunamamaktadır. Birbirine zıt bu iki insanın yolu Ferit’in mutfağında kesişir.
Didişmeyle başlayan iş ilişkisi Nazlı’nın yemek konusundaki yeteneği sayesinde uzun soluklu olacak gibi gözükürken, dolunaylı bir gecede Nazlı ve Ferit kendilerini aşkın kollarında bulur. Ancak aşk; milyon liralık projelerden de mutfakta yemek yapmaktan da çok daha çetrefilli bir meseledir.
Yaşanan yanlış anlamalar bir gece yarısı; dolunayın altında, kendilerini içinden çıkamayacakları karışık bir durumun içinde bulmalarına neden olur!

Dolunay/ Buray- Aşk mı Lazım?

Merakla beklenen Dolunay 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Star TV Dolunay dizisi oyuncuları kimler? Dolunay 1. bölüm izle

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]