Dolunay dizisinde Yağmur ve Irmak Ünal kardeşler bir arada!

Kayla ve Vadi ismini verdiği çocuklarını dünyaya getiren Irmak Ünal artık dizi setlerine dönüş yapıyor. “Çocuklarım artık büyüdü” diyen ve setlere dönüş yapan Irmak Ünal ilk olarak kardeşinin projesiyle ekrana merhaba diyor. Türkan Şoray’ın ismini verdiği Dolunay dizisi tam bir aile yapımı oldu. Irmak Ünal Dolunay dizisinde hangi karakteri oynayacak?

Yağmur Ünal’ın MED Yapım ile birlikte yapımcılığını üstlendiği “Dolunay” dizisine kardeşi Irmak Ünal da konuk oyuncu olarak katılıyor. Uzun süredir çocuklarının bakımı nedeniyle dizi ve film dünyasından uzak kalan Irmak Ünal bu özlemini az da olsa giderecek. Star TV’de ekrana gelecek olan ve ilk tanıtımı yayınlana Dolunay dizisinde Irmak Ünal’ın Zeynep isimli bir karakteri canlandıracağı ve birkaç bölüm yer alacağı belirtiliyor.

Yaz ekranında “Dolunay” ışığı parlayacak! Özge Gürel ve Can Yaman’ı bir araya getiren dizi çok yakında Star’da başlayacak. Aşk her durumda aşktır, imkansız da olsa! Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı dizinin çekimleri başladı.   Sürprizli bir aşkı konu alan ve yaz ekranında seyirciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükleyecek dizi şimdiden konuşulmaya başladı.

Nazlı ile Ferit’in imkansız aşkı

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

İsmini Türkan Şoray’ın koyduğu, yapımcılığını Yağmur Ünal’ın yaptığı Dolunay adlı dizinin başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman var.

Dolunay dizisinin künyesi

Yapım: No Dokuz
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senaristler: Kule Dibi Senaryo Ekibi – Ayşen Günsu Teker-Fikret Bekler
Oyuncular: Can Yaman (Ferit), Özge Gürel (Nazlı), Hakan Kurtaş (Deniz), Türkü Turan (Alya), Balamir Emren (Engin), Alara Bozbey (Nilüfer), İlayda Akdoğan (Asuman), Berk Yaygın (Tarık), Necip Memili (Hakan), Öznur Serçeler (Fatoş), Yeşim Gül (Leman), Özlem Türay (İkbal), Emre Kentmenoğlu (Bekir), Irmak Ünal (Zeynep), Mert Yavuzcan (Demir), Alihan Türkdemir (Bulut)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]