M.Bey/Özel

Doğuş Yayın Grubu’nda kritik toplantı…Yüzlerce çalışan bugünkü toplantıdan çıkacak kararları bekliyor(MEDYABEY-ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL. Bugün Star TV, NTV ve Kral TV için hayati kararların alınacağı Doğuş Yayın Grubu’nun kritik toplantısı var. Toplantıdan çıkacak kararlar Star TV ve NTV’de çalışan yüzlerce çalışanı yakından ilgilendiriyor. Medya kulislerinde kritik toplantıdan çıkacak olası senaryolar konuşuluyor. Bu senaryoların içinde işten çıkarma(tenkisat) ve bazı birimlerin birleştirilmesi gibi seçenekler de var.

ÇOK KRİTİK TOPLANTI

MEDYABEY’e gelen kulis bilgiler bugün Star TV ve NTV’yi yakından ilgilendiren çok önemli hatta kritik bir toplantının varlığına işaret ediyor. Doğuş Yayın Grubu’na bağlı tüm müdür, yöneticiler bugün Doğuş Yayın Grubu CEO’su Aclan Acar’la toplantıya çağırıldı.

OLASI SENARYOLAR ÇALIŞANLARI TEDİRGİN EDİYOR

Toplantıdan Doğuş Yayın Grubu’na bağlı medya organları için kritik kararlar bekleniyor. Atamaların yanı sıra kemer sıkma politikasının detaylarının da konuşulması bekleniyor. Bu beklentinin bir parçası olarak Doğuş Yayın Grubu’nda 200 kişinin işten çıkarılmasının da gündeme gelebileceği kulislerden sızan bilgiler.

Farklı senaryolar arasında Star ve NTV’de bazı birimlerin örneğin haber merkezlerinin birleştirilebileceği konuşuluyor. Ayrıca 200 personelin işten çıkarılmasının da masadaki seçeneklerden biri olduğu ileri sürülüyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün