DOĞUŞ YAYIN GRUBUNDA DEPREM DEVAM EDİYOR!!!

 Deprem artçılarıyla devam ediyor. Çok önemli bir isimle daha yollar ayrıldı…

Daha önce 15 yılı aşkın süredir teknik kadronun başında olan isimleri yollayan Doğuş Yayın Grubu bu kez  alt kadrolara indi. Ferruh Elver, İbrahim Çokişler gibi isimlerle yollarını ayıran grup, çok önemli bir ismin daha görevine son verdi.

Tv sektöründe oldukça tanınan o isim Yekta Dalgıç oldu. 15 yılı aşkın süredir teknik kadronun koordinasyonundan sorumlu Yekta Dalgıç ile yollar ayrıldı.

Grup hala bu tasfiyelerin nedeniyle ilgili basına bir açıklama yapmadı. Çalışanlardan edindiğimiz bilgiler, tasarruf amaçlı anlaşma yapılan Amerikalı şirketin raporu doğrultusunda bu tasfiyelerin yapıldığı yönünde. Fakat gönderilen isimler yerine atananların isimlerinin dedikodu halinde dolaşması bunun bir tasarruf hamlesi olmadığını gösteriyor.

Ferruh Elver ve İbrahim Çokişler’den boşalan koltuklara gelecek isimler de gün yüzüne çıkmış durumda.

Ölçü Bakım birimine daha önce Show Tv’den tanıdığımız Mehmet Karakoç‘un geçeceği medya kolidorlarında söylentiler arasında.

Daha önce yine grup içerisinde çalışan Star tv teknik koordinatörü Mustafa Mercan‘ında bütün kanalların teknik koordinatörü olacağı yine söylentiler arasında.

Gelişmeler Medyabey’de olacak.

MEDYABEY ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]