Doğan Holding’ten “sapkın” ve “sahtekar kişi” açıklaması

Doğan Grubu’ndan “sapık” ve “sahtekar şahıs” açıklaması…Bugün, Doğan Holdıng’in resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada kendisini Doğan ailesinin bir üyesi gibi tanıtıp çocuklara tacizde bulunan sapkın ve sahtekar bir şahısla ilgili açıklama dikkat çekti.

Sapkınlık yapan kişinin özellikle Facebook ve Instagram hesaplarından çocuklarla iletişim kurduğu ve buradan çocukları taciz ettiği ortaya çıktı. Holding yetkilileri konuyla ilgili hemen harekete geçerek savcılığa kişi hakkında suç duyurusunda bulundu. Ayrıca çocuk tacizcisi sapkın kişinin sosyal medya hesapları da resmi girişimler sonucu kapattırıldı.

Doğan Grubu’ndan yapılan açıklamada kişinin tacizde bulunduğu çocukların ailelerine savcılığa başvurun, hakkınızı arayın tavsiyesinde bulunuldu.

dogan-holding-taciz-aciklama

“SAPKIN VE SAHTEKAR ŞAHIS”

“Doğan Grubu’ndan Açıklama” başlığı ve  Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahter Kutadgu imzasıyla ile yapılan açıklama şöyle:

“Kendisini Doğan Ailesi’nin bir üyesi gibi tanıtıp Facebook ve Instagram üzerinden çocuk tacizinde bulunan sapkın ve sahtekar şahıs hakkında tarafımızdan savcılığa başvurulmuş ve hesapları kapattırılmış bulunmaktadır.

“BAŞLATTIĞIMIZ YASAL SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Sevgili çocuklarımıza karşı böylesine alçakça hakarette bulunan bu şahsın cezalandırılması için başlattığımız yasal sürecin takipçisi olacağımızı beyan eder, değerli velilerimizin bu tip hareketlere karşı uyanık olmalarını ve ayrıca yasal girişimde bulunmalarını tavsiye ederiz.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

Ahter Kutadgu

Kurumsal İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı”

 

Sapkın ve sahtekar olarak nitelenen şahsın kimliği ile ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]