Doğan Holding operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı

Bu sabah Doğan Holding İstanbul Üsküdar Merkez Binasına yapılan operasyondan 2 gözaltı haberi geldi. Polisin Doğan Holding’in Üsküdar’daki merkez binasına sabah saatlerinde düzenlediği opersayonda 2 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Doğan Holding’e bu sabah İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri sabah erken saatlerde Üsküdar’da bulunan merkez binasına büyük bir operasyon düzenledi. Polislar içeride yaptıkları aramada 2 kişiyi gözaltına aldı. Doğan Holding operasyona ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) şu açıklamayı yaptı.

“Bu sabah Şirketimiz Baş Hukuk Müşaviri Erem Turgut Yücel’in ve eski Yöneticimiz Yahya Üzdiyen’in, daha önce Ankara Temsilcimiz Barbaros Muratoğlu’nun tutuklanmasına neden olan soruşturma kapsamında ev ve ofislerinde arama yapılmış ve kendileri gözaltına alınmıştır. Sözkonusu arama işlemi sadece adı geçen yöneticilerimizin şahsi çalışma ofislerinde yapılmış olup, Şirketimiz ve bağlı ortaklıklarının faaliyetlerini etkileyen herhangi bir durum bulunmamaktadır. Şirketimiz ve bağlı ortaklıkları faaliyetlerine aynen ve kesintisiz olarak devam etmektedir. Konu ile ilgili yeni bir gelişme olduğu takdirde ayrıca kamuya açıklama yapılacaktır”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]