Doğa Rutkay’ın en çok kullandığı sosyal medyalar hangileri?

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür programının başarılı oyuncusu Doğa Rutkay sosyal medyanın aktif ünlülerinden biri. Rutkay’ın adı bir süredir eski haberci Kerimcan Kamal ile ilişkisiyle de anılıyor.

Özellikle Twitter ve Instagram’ı kullanmaktan hoşlanan Doğa Rutkay, pchocasi.com’a verdiği röportajda TV ile ilgisine dair ilginç ipuçları verdi.

İşte o röportajdan bir bölüm:

 

Bu sezon sizi Güldür Güldür’le gördük, bunun dışında yeni sezonda başka projeler var mı ?

-Başka proje şuan için düşünmüyorum açıkçası. Güldür Güldür çok keyifli gidiyor. Haftanın dört günü çalışıyorum ve geriye kalan günlerde kendime zaman ayırmaya çalışıyorum. ( İpucu verelim: Güldür Güldür’ün yeni sezon çekimleri çoktan başladı.. )

Sosyal Medya’da aktif misiniz ? En sevdiğiniz platformlar hangileri ?

-Oldukça aktifim diyebilirim, evet. Instagram ve Twitter’ı severek kullanıyorum. Kendimi olduğum gibi ifade edebiliyorum ve bu oldukça avantajlı benim açımdan. Sevdiklerimle, sevenlerimle ve yepyeni insanlarla yüz yüze tanışmadan hayatı paylaşabiliyoruz. Kaçınılmaz, zevkli bir yolculuk diyebilirim.

Televizyonda takip ettiğiniz programlar nelerdir ?

Haber, tartışma programları, bilgi yarışmaları ve her türlü belgeseller favorimdir.

Favori film ve dizilerinizi öğrenebilir miyiz ?

Game of Thrones ilk aklıma gelenlerden. Söz konusu dizi ve biyografi filmleri ise çok severim. Hatta en sevdiğim türlerden birisidir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]