Diyet yapmak isteyen Paramparça’daki Keriman’ı izlesin!

EKRAN DOKTORU/MEDYABEY

Yeni yayın dönemine alışılmışın dışında, sıradışı ve sarsıcı hikayesi ile giren’ Paramparça’ ismi gibi reytingleri de paramparça etti. Yayına girdiği günden beri zirveyi kimselere kaptırmazken oyuncuları ve karakterleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Son bölümde Gülseren’in Özkan’a attığı yumruk görülmeye değerdi. Eğer Özkan, rol icabı değil de gerçek hayatta o yumruğu yeseydi direk tomografiye giderdi. Bu arada kötü hala Keriman’a da iki çift lafım var; o nasıl bir yemek yemektir yahu kıtlıktan mı çıktın yoksa?  İlk defamı önüne bir tabak yemek konuluyor anlamadım vallahi. İnsanı yemekten soğutmak Keriman’da gizli. Rejim yapacaklara tavsiyemdir izleyin kilo verin.

YAZIK OLACAK ‘BEŞ KARDEŞ’E

Reyting canavarı yine çok eğlenceli bir iş olan ‘Beş Kardeş’ isimli Kanal D dizisini televizyon arşivlerinin tozlu raflarına gönderecek gibi gözüküyor son bölümde alınan reytingler şöyle totalde 28’inci AB’de 16’ıncı. Artık kanallar yapımın kalitesine ve oyuncu kadrosuna bakmıyor üçüncü olmanın bile neredeyse yayından kalkma sebebi sayıldığı bu dönemde ‘Beş Kardeş’e de yol gözüküyor gibi. Belki yayın günü değişirse bir ivme kazanır diye düşünüyorum ama ‘Bir iş nasıl başlarsa öyle biter’ lafı da aklımdan çıkmıyor. Zannedersem 10. Bölümü zor görecek dizi ve olan yine emeklere olacak.

KALFALIK ESERİN OLSUN

Aras Bulut İynemli, hayatımıza ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisiyle girmişti. Oradaki masum, kendi halinde Mete rolüyle kendisine hatırı sayılır bir hayran kitlesi kazanmıştı. Dizinin sonlarına doğru ise bıçkın ve asi bir delikanlı olmuştu. Bu asi delikanlı daha sonra ‘Muhteşem Yüzyıl’ kadrosuna katılıp Kanuni Sultan Süleyman’ın kardeşi ile taht kavgasına tutuşan isyancı şehzadesi Bayazıt rolünde ekrana gelmişti. Şimdi ise TV8’de başlayan ‘Maral’da çikolata ustası Sarp rolüyle farklı bir karakterle sevenleriyle buluşacak. Demem o ki birçok rolün üstesinden gelen Aras, kalfalık eserini inşaa ediyor. Darısı ustalık eserine.

OĞUZ EKİCİ

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]