Diyanet-Sen’in hamlesi Adnan Oktar’ı kızdıracak!

Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen) bağlı Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) üyelerinden kamuoyunda Adnan Hoca olarak da bilinen  Adnan Oktar’a ilginç bir hamle geldi. DiyaneSen, Okatr hakkında suç duyurusunda bulundu…Diyanet-Sen’in, Oktar’ın Diyanet İşleri Başkanına yönelik açıklamaları nedeniyle suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

OSMAN AYDIN: A9 KANALINA TEPKİLER ARTIYOR

Genel Başkan Vekili Osman Aydın, Adnan Oktar ve sahibi olduğu A9 kanalının kapatılmasını istedi.

Ankara Adliyesi önünde açıklama yapan Osman Aydın, Türk milletinin istiklal mücadelesi verdiği bugünlerde bazı mahfillerin, bu mücadeleyi akamete uğratmak istercesine suni gündemler oluşturmaya çalıştığını söyledi.

Aydın, İslam ahlakıyla bağdaşmayan görüntülerle halkın karşısına çıkan Adnan Oktar ve sahibi olduğu A9 kanalına, duyarlı tepkilerin her geçen gün arttığını ifade etti.

İslam’ın kadın ve erkeklerin giyim, tavır ve davranışı konusundaki hükümlerinin açık olduğunu belirten Osman Aydın:

“OYUNUN HERKES FARKINDA”

“İslam dininin, Yahudi ve Hristiyan inancının dahi tasvip etmeyeceği nahoş görüntülerle ekranlarda boy gösterip toplumun sinir uçlarına dokunmak normal karşılanacak bir durum değildir. Bu nahoş durumu normalmiş gibi sunmanın arka planında kimlerin olduğunu tahmin etmekle birlikte İslam ahlakının sınırlarını zorlayarak nahoş tutumları toplumda yaymak adına gösterdiği çaba, kimsenin gözünden kaçmamaktadır ve oynanan oyunun herkes farkındadır.” diye konuştu.

Aydın; süslü ifadeler, hipnoz yöntemleri, algı operasyonları ve tehditlerle gençleri kendi menfaatlerine alet eden her tür yapıdan rahatsız olduklarını ve bu tür yapılara karşı var güçleriyle mücadele edeceklerini kaydetti. Aydın, “Yüce dinimizin hizmetkarları için kullandığı alçakça cümleleri kendilerine iade ediyor, kurmuş olduğu ‘kerhane’ içerikli ifadenin kendisine has bir yaşam şekli olduğunu hatırlatarak dünyayı kendi penceresinden görüp algılamamasını tavsiye ediyoruz.” dedi.

“BEYİNLERİ UYUŞTURULMUŞ MANKURTLAŞTIRILMIŞ RUH HALİ…”

Adnan Oktar’ın, Diyanet’in, fasid yapılara geçit vermeyen halinden rahatsız olan birtakım yapıların uzantısı olduğunu beyan eden Aydın, “Adnan Oktar’ın ne yapmaya çalıştığının farkındayız. Bu bir kalkışmadır. İslam’a ve insanlığa karşı isyandır. Bunlar; dilleri zehirli, yürekleri zincirli, beyinleri uyuşturulmuş, mankurtlaştırılmış bir ruh hali ile Müslüman Anadolu halkından ve tarihinden intikam alma uğruna kurulan gizli ajandalı organize örgütlerdir.” dedi.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]