Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde Simon’un düşmanca planı tutacak mı?

Diriliş Ertuğrul 68. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkıyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç’in oynadığı, ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 7 Aralık Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde(68. bölüm) neler olacak? Simon’un iki obayı birbirine düşürme planı tutacak mı?İşte haberin detayları…

Simon, kurnazca hamle yaparak, iki obayı birbirine düşürecek bir hamle yapar. Amanda’yı Kayı Obasına getirerek iki obayı da kavuracak ateşin fitilini ateşlemiştir. Simon’un bu hamlesine, Erturğul’un da karşı hamlesi vardır. Öte dirilis-ertugrul-68-bolumyandan suçun tek faili olarak görülen Amanda’yı, eşkıyaların yerini Aliyar’a söylemiş olması kurtarabilecek mi?

 

Kirli Planı Bozan Başka Bir Kirli Plan…

Kirli planının işlemesiyle keyfi yerine gelen Ural, bir anda Amanda’yı eli bağlı olarak karşısında bulur. Simon’un başka bir planı vardır… Simon’un beklenmeyen bu hamlesine öfkelenen Ural, bu hamleyi ihanet olarak görür.

Amanda kozunu oynayan Ural’ın keyfini kaçıracak bir gelişme yaşanır. Devreye soktuğu planıyla Ural’ın nefretini kazandığının farkında olan Simon, Ural hakkındaki planlarında başarılı olacak mı? Öte yandan Simon ve tapınakçıları göz hapsinde tutan Turgut’u büyük bir tehlike beklemektedir.

Yaşanan hadiselerin Çavdar Otağında da yansımaları olur. Candar Bey, bu gelişmeler karşısında çocukları hakkında sürpriz bir karar alır. Ertuğrul’a içten içe sevda besleyen Aslıhan’ı bu hususta bekleyen sürpriz gelişme ne olacak?

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın yazdığı, Metin Günay’ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş ‘’Ertuğrul’’ 7 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak.

Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı-izle

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]