Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünde büyük savaşın ayak sesleri geliyor

TRT1’de yayınlanan ve aldığı sonuçlarla ekranların en fazla izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Dizinin müdavimlerinin  tepkisini çeken bu gelişmenin ardından sevilen dizinin yapım şirketi küskün izleyicinin gönlünü almak için yeni bölümden ikinci fragmanı da yayınlaması dikkatlerden kaçmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DAN BİR İLK

Bilindiği gibi her yılın başında bütçelerini gözden geçiren reklam verenler, dizilerin reklam kuşaklarına reklam vermiyorlar. Bu uygulama artık bir gelenek halini aldı. Her yeni yılbaşı sonrasında gözlenen bu durum izleyicinin tepkisine neden oluyor. Nitekim Diriliş Ertuğrul gibi başka diziler de bu durumdan etkilendi.

DİZİLERİN YENİ BÖLÜMÜ NEDEN YAYINLANMADI?

Diriliş Ertuğrul’un dışında bu hafta; Ufak Tefek Cinayetler,  Kadın, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çukur, Cennetin Gözyaşları, Bahtiyar Ölmez, Kanatsız Kuşlar, Kırgın Çiçekler, Siyah İnci, Şevkat Yerimdar, Çocuklar Duymasın, Arka Sokaklar gibi popüler dizilerin yeni bölümleri yayınlanmamıştı.

Geçtiğimiz Çarşamba günü yeni bölümü ekranlara gelmeyen ve bu nedenle izleyicisini kaygılandıran Diriliş Ertuğrul’un 101. bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

YAPIMCIDAN JEST

Geçtiğimiz hafta yeni bölümün yayınlanmaması dizinin müdavimlerinin tepkisini çekmişti. Bu tepkileri biraz olsun azaltmak isteyen yapımcı, bu hafta yayınlanacak yeni bölümden ikinci fragmanı yayınladı.Yayınlanan fragmanda “Hey düşmandan daha zalim yanet sana bu toprakları dar edeceğim” diyen Ertuğrul savaşı başlatıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]