Diriliş Ertuğrul’un yapımcısından sakal kesmeme zammına açıklama geldi

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın yaz sezonunda gerçekleşmek üzere kendisine gelen bir film projesi için sakallarını keseceği ve filmde oynamayı kabul ettiği haberi medyada yer almıştı. Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ’ın da Düzyatan’ın başka bir projede oynamasının ve sakallarını kesmesinin önünü almak için ünlü oyuncuya zam yaptığı haberine medya oldukça ilgi göstermişti. Yapımcı Bozdağ, son günlerde basına yansıyan ‘sakal zammı’ iddiasına yazılı açıklamayla cevap  verdi.

TRT 1’de yayınlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizsinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’a, yapımcı Mehmet Bozdağ tarafından başka bir projede yer almaması ve sakalını kesmemesi karşılığında zam yapıldığı iddia edilmişti. Bozdağ’ın bu amaçla yakışıklı oyuncuya yeni sezonda bölüm başı ücretini 60 bin TL’den 100 bin TL’ye çıkarıldığı öne sürülmüştü.

Konuyla ilgili bir süre sessiz kalan ‘Diriliş Ertuğrul’ yapım şirketi, sosyal medya üzerinden söz konusu haberlere açıklık getirdi. Açıklamada Engin Altan Düzyatan’a zam yapıldığı iddiaları yalanladı.

Açıklamada medyada bu minvalde çıkan haber ve içeriklerin gerçeği yansıtmadığı ifadesine yer verildi. Açıklamada başkaca şu ifadelere yer verildi:

“Tamamen hayal mahsulü ve kurgu unsuru olan haberlerde yer alan; oyuncunun dizideki karakteri dışında başka bir role bürünmesi ve seyirci karşısına çıkmasını istemeyen yapımcının Düzyatan’a jest yaparak bölüm başı aldığı ücreti arttırdığı bilgisi de doğru değildir.”

İşte, Mehmet Bozdağ’ın konuyla ilgili yaptığı açıklama:

15350611_674765126031704_9201749121080510338_n

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]