Diriliş Ertuğrul’da beklenen veda

TRT’nin sevilen ve yüksek reyting alan dizisi Diriliş Ertuğrul’da diziye renk katan bir oyuncu ile yollar ayrılıyor. ‘Kurdoğlu’ karakterini oynayan usta oyuncu Hakan Vanlı, Diriliş Ertuğrul’dan ayrılıyor. Dizide senaryo gereği öldürülen Kurdoğlu, set çalışanlarına ve oyuncu arkadaşlarına veda etti. Hakan Vanlı, arkadaşlarına veda sırasında  gözyaşlarına hakim olamadı.

TRT’nin ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul’da bu hafta set ekibi ve oyuncularını üzen ayrılık vardı.. Diriliş Ertuğrul’da tecrübeli oyuncu Hakan Vanlı’nın canlandırdığı ‘Kurdoğlu’ karakterinin senaryo gereği öldürülmesiyle bir veda yaşandı.

Obanın kötü adamı Kurdoğlu’nun ölmesi dizinin hayranlarını sevindirirken bu ayrılık set ekibi ve oyunculara duygulu anlar yaşattı. Set ekibi son çekim gününde, üzerinde Hakan Vanlı’nın fotoğrafının bulunduğu büyük bir pasta yaptırdı. Son idam sahnesinde yapılan sürpriz, Hakan Vanlı’yı mutluluk gözyaşlarına boğdu. Ünlü oyuncunun tüm ekibe yaptığı konuşma, Serdar Gökhan, Engin Altan Düzyatan, Didem Balçın, Hülya Darcan başta olmak üzere, tüm oyuncuları ağlattı. Hakan Vanlı, kendisi için hazırlatılan pastayı dizide kullandığı kılıçla kesti.

Kısa bir koşma yapan Vanlı: “Hiç bu kadar güzel, tatlı bit set görmedim. Ben görevimi yaptım. Hepiniz başımın tacısınız. Hepinizi çok seviyorum” dedi.

Set çalışanları ve rol arkadaşları, bu duygusal konuşmayı yaparken sesi titreyen ünlü oyuncunun sözleri sonrası gözyaşlarına boğuldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]