Diriliş Ertuğrul’a yeni sezonda dahil olan yeni oyuncular ve yeni karakterler

TRT’nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezona bu akşam merhaba dedi. Uzun zamandır ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen iddialı dizi yeni sezona yeni ve büyük değişikliklerle giriyor. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, TRT haber’e yaptığı açıklamada dizinin oyuncu kadrosunun yüzde 90 oranında değiştiğini ifade etti. Peki, Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda yer alan yeni oyuncular kimler? Hangi karakterlerini canlandırıyorlar…İşte Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda yer alan yeni oyuncular ve karakterleri:

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN YENİ SEZON YENİ KARAKTERLERİ

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon kadrosunda; İlker Aksum, Hande Soral, Kayra Şenocak, Armağan Oğuz, Ünal Silver, Kimya Gökçe Aytaç, Enis Yıldız, Eser Karabil ve Arif Diren’in yer alacağı açıklanmıştı.

BENSU SORAL (İLBİLGE HATUN): Ünlü oyuncu  Bensu Soral Dirliş Ertuğrul’da ilbilge hatun karakterine hayat veriyor. Soral, dizinin yeni sezonunda istikrarlı karakterlerden biri olacak.

ESER KARABİL: En son Karagül dizisinde boy gösteren başarılı oyuncu Eser Karabil, Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda yer alan oyuncularından.

İLKER AKSUM (DRAGOS): Dizide daha çok Zangoç adıyla anılan karakteri canlandıran ünlü oyuncu İlker Aksum’un dizideki canlandıracağı ana karakter aslında Dragos. Dragos, Kayı Obası’nın azılı düşmanlarından biri olarak öne çıkacak.

KAYRA ŞENOCAK (AKTEMUR):Diriliş Ertuğrul dizisinin Aktemur‘u Kayra Şenocak, dizinin yeni sezonuyla birlikte TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunda Aktemur karakterine hayat verecek.

ÜNAL SİLVER(UMUR BEY: Ünal Silver de diziye yeni sezonda adım atan oyunculardan biri. Silver dizide Bensu Soral’ın babası Umur Bey’i canlandıracak.

 

ARMAĞAN OĞUZ: Armağan Oğuz en son Puhu TV dizisi Fi’de rol almıştı. Yakışıklı oyuncu dizide “Ataç” karakterini canlandıracak. 191 cm. boyunda ve 81 kilo olan Armağan Oğuz, 2008 yılında Best Model Of Türkiye yarışmasında birinci oldu. Yine 2008 yılında yapılan Best Model Of The Word yarışmasında ikinci oldu. Hemen sonrasında ABD’ye gidip kurucuları arasında ünlü oyuncu Robert De Niro’nun da bulunduğu New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almak için Amerika’ya yerleşti. Amerika’daki oyunculuk eğitimini Hollywood Film Akademisi’nde tamamlayarak mezun oldu.

Armağan Oğuz kimdir kaç yaşında Diriliş'teki yeni rolü olay!

ARİF DİREN(GÜNDÜZ BEY): En son ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde “Güney” karakterini canlandıran  genç oyuncu Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul’un oğlu rolünde ekrana gelecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]