Diriliş Ertuğrul Engin Altan Düzyatan Romantik yol ayrımında

Diriliş Ertuğrul dizisinde Osmanlı Devleti’nin ilk kuruluş öyküsünde Ertuğrul Bey’i canlandıran Engin Altan Düzyatan yol ayrımına mı geldi.Bir önceki sezon Diriliş Ertuğrul için ertelediği Romantik Komedi filmi bu yıl dizinin yapımcısı tarafından hoş karşılanmayınca Engin Altan Düzyatan zor durumda kaldı.

TRT 1’in iki sezondur reyting rekorları kıran ve Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Bey’in babası Ertuğrul Bey’in hayatını ve Kayı boyunun doğudan batıya yolculuğunu konu alan Diriliş Ertuğrul dizisinde kaos mu başlıyor? Engin altan Düzyatan’ın geçen sene de Diriliş Ertuğrul için ertelemek zorunda kaldığı Romantik Komedi film serisi için bu yıl da bu kez yapımcıdan izin çıkmadı. Yapımcısı, ünlü oyuncunun “Romantik Komedi” filminde oynamasını istemiyor.

Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre Diriliş Ertuğrul dizisi yakında sezon finalini çekecek. Yaz sezonunda ise bir filmde rol almayı planlayan Engin Altan Düzyatan’a ise yapımcısı izin vermedi. Engin Altan Düzyatan, ilk iki filminde oynadığı “Romantik Komedi” serisinin yeni projesi “Romantik Komedi Balayı” filminde rol almak için gün sayıyordu. Yine iddialara göre; Diriliş’in yapımcısı Engin Altan Düzyatan’ın Mahsun Kırmızıgül ile Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği “Romantik Komedi” filminde oynamasını hoş karşılamıyor bunun sebebinin ise tarihi bir karakterle özdeşleşen oyuncunun romantik bir projeyle gündeme gelmesini istememesi olarak yorumlanıyor.

Geçen yıl da sözleşmesi imzalanmış olduğu halde ertelenen Mahsun Kırmızıgül ile yeni sezonda çalışmayı planladığı Romantik Komedi Bayalı projesinin akıbetinin ne olacağı merakla bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]