Diriliş Ertuğrul dizisi neden gecikti?

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacağı konusu TV dünyasında merak edilmeye devam ediyor. TRT’nin beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezona geç başlamasıyla ilgili dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, bir açıklama yaptı. Bozdağ, Diriliş Ertuğrul’un  ne zaman başlayacağı konusunda ipuçları verdi. İşte, merakla beklenen  sorunun cevabı…

Cevabı merakla beklenen ‘Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?” sorusunun cevabını dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, sosyal medya hesabından cevapladı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN GECİKMELİ BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapım şirketi Tekden Film’in sahibi Mehmet Bozdağ tarafından yapılan açıklamaya göre şu ifadeler yer verildi:”Diriliş Ertuğrul dizisi iki yıldır memleketimizde ve dünyanın bir çok ülkesinde büyük bir heyecan ve merakla yakından takip edilmektedir. Ekip olarak gece gündüz bu ilgiye layık olmak için çalışmaktayız. Aynı zamanda dizimizin bu kadar ilgi görmesi bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. Zira marifet iltifata tabidir.

Diriliş Ertuğrul dizisi her yeni yayın döneminde Kayı boyunun yolculuk hikayesini anlatırken, tarihsel olarak başka diyarlara misafir olmaktadır. Bu da her yıl yeni bir konsept ve yeni bir hazırlık sürecini beraberinde getirmektedir. Bu yıl yaşadığımız darbe süreci bu hazırlıklarımızı menfi yönde etkilemiştir. Yine eğitimler sırasında bir oyuncumuzun ağır bir şekilde yaralanması, çekim takvimini bir hayli ileri atmıştır.

Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayreti nedeniyle bu sezon birkaç hafta gecilmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır.”

mehmet-bozdag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YER DEĞİŞİKLİĞİ HABERİ DOĞRU DEĞİL
Dizinin  yeni sezonun Kapadokya’da çekileceği iddia edilmişti. Diriliş Ertuğrul resmi sosyal medya hesabından dizinin yeni sezonunun Kapadokya’da çekileceğine yönelik haberleri yalanladı.

ŞEHİR  KONUSUNDA BİR DEĞİŞİKLİK YOK

Diriliş Ertuğrul sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ”Medyada yer alan ‘Diriliş Ertuğrul’un yeni adresi belli oldu’ başlığı altında yazılan haberlerle ilgili düzeltme yapmayı uygun gördük. Çalışmalarımızın yapılacağı şehir konusunda herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]