DİLA HANIM İÇİN FİNAL VAKTİ

Erkan Petekkaya’nın başrollerinde oynadığı, ekranların ilgiyle takip edilen dizisi ‘Dila Hanım’ dizisinde, finale doğru geri sayım başladı. Finale yaklaştıkça gerilimin arttığı dizide, düğümler yavaş yavaş çözülüyor.

Herkes dizinin finalini merakla beklerken, Erkan Petekkaya final hakkında ipucu verdi. Erkan Petekkaya’nın instagram’da paylaştığı fotoğrafa göre “Dila Hanım” mutlu sonla bitecek gibi görünüyor.

ADANA’DA SON AKŞAM YEMEĞİ!

Çelimleri Adana’da gerçekleşen dizinin setinde paydos verildi. Erkan Petekkaya, instagram’da ‘Adana son gece’ yazarak dostlarıyla birlikte gittiği akşam yemeğinin fotoğrafını da paylaştı.

Final bölümünün konusu şöyle:

Suat ve Doğan’nın gizli buluşmalarında onları tekip eden Azer’in adamıdır.Azer Fatma’ya zarar gelmesini istemez ve onun için Doğan’ın bütün kirli işlerini ortaya çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.Suat ve Doğan kendilerinden habersiz fotoğrafları çekilir.Azer fotoğrafları savcı Canan’a gösteririr.

Canan bütün bildiklerini Rıza ve Dila’ya anlatır.Rıza artık kime inancağını şaşırmış haldedir.Doğan’ın bu yaptıklarını yanına bırakmaz.

Azer artık herkesle tek tek hesaplaşır.İlk önceliği Sultan’ın bütün kirli işlerini ortaya dökmektir.Dila’nın annesini öldürmekle suçlanan Sultan, bu sefer kendine nasıl bir çıkış yolu bulacaktır?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]