ONLINE DİL MERKEZİ, sizlere konuşarak dil öğrenme fırsatı sunuyor. Ucuz, güvenilir ve kaliteli bir İngilizce diyalog pratiği sunuyor. ONLINE DİL MERKEZİ, üyelerine yalnızca üç ayda İngilizce öğretmeyi amaçlıyor.
ONLINE DİL MERKEZİ sayesinde, anadili İngilizce olan uzman eğitmenlerle telefon görüşmesi üzerinden pratik yapabiliyorsunuz ve İngilizce’nin en zor kazanılan yeterliliği olan SPEAKING SKILL’i ediniyorsunuz.

15 TL’YE İNGİLİZCE ÖĞRENİN!

Dil kurslarına binlerce lira vermek, günümüz koşullarında pek ekonomik sayılmaz, üstelik bu kurslar size kısa vadede SPEAKING SKILL de kazandıramazlar. ONLINE DİL MERKEZİ ise üyelerine, dakikası 1.50 TL’ye istedikleri gün, istedikleri saat İngilizce pratik yapabilme şansı sunuyor. Ve günde 10 dakikalık bir pratikle, 3 ayda İngilizce konuşabileceğinizi vadediyor.

ONLINE DİL MERKEZİ’ne üyelik tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken üye olmak ve dilediğiniz eğitmene bağlanmak. Sistem güvenlidir, telefon numaranız görünmez. Ekonomiktir, telefon faturanıza ek ücret gelmez. Yalnızca konuştuğunuz dakika kadarı (1.50TL/dakika) yüklediğiniz krediden düşer.