Gündem

Devlet Bahçeli’den Fox Haber muhabirine ilginç tepki: “Tilkilik yapıyorsunuz”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fox Haber muhabirinin "siz erken genel seçim istiyorsunuz" sözü üzerine ilginç bir tepki verdi. Bahçeli, Fox Haber muhabirine "Fox olarak tilkilik yapıyorsunuz" diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fox Haber muhabirinin sorusuna ilginç bir tepki verdi. Bahçeli, Fox Haber muhabirine “Fox olarak tilkilik yapıyorsunuz” diye konuştu.

BAHÇELİ: “TİLKİLİK YAPIYORSUNUZ”

Fox TV muhabirinin erken seçimle ilgili sorusunu yanıtlayan Bahçeli, “Siz Fox olarak hiçbir şeyi doğru anlamıyorsunuz. Sizin sorunuza da cevap vermek istemiyorum, usandırdınız artık. Tabii ki İstanbul’u kastediyoruz, Türkiye’yi kastetmiyoruz. Ama siz Fox olarak bir tilkilik yapıyorsunuz kendinize göre. karıştırıyorsunuz ortalığı” ifadelerini kullandı.

BAHÇELİ’DEN DİKKAT ÇEKEN MANSUR YAVAŞ YORUMU

İstanbul’da yerel seçim sonuçlarına itirazların sonuçlarının alınması gerektiğini ama ‘vicdanları rahatlatmak’ için yeni bir seçim yapılabileceğini söyledi. Devlet Bahçeli, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’la ilgili, “Mazbatayı almıştır ancak toplumsal vicdanda beraat etmemiştir” ifadesini kullandı.

MHP lideri Bahçeli, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından İstanbul’da devam eden itiraz süreciyle ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

İstanbul’da bir ‘kargaşanın’ yaşandığını savunan Bahçeli, 29 bin oy farkını değiştirebilecek itirazların yapıldığını ve önemli değişiklikler olduğunu belirtti.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün