Derya Baykal bu sezon TV programı yapacak mı?

Türk izleyicisinin çok sevdiği sıradışı sanatçı, tiyatrocu ve kadınların çok sevdiği el işi programlarının sunucusu Derya Baykal sessizliğini nihayet bozdu. Uzun süredir hayranlarının mesaj yağmuruna tuttuğu ünlü oyuncu “yenilenme zamanı” diyerek yaptığı paylaşım hayranlarının ilgisini çekti. Derya Baykal bu sezon TV programı yapacak mı?Hangi kanalda ekrana çıkacak? Derya Baykal’ın programı ne zaman başlayacak? İzleyiciler en çok bu soruların cevaplanmasını istiyor. İşte Derya Baykal’ın ses getiren o paylaşımı…

DERYA BAYKAL’DAN HABER VAR

Yaptığı kadın programları ile sadece tiyatro sahnelerinde değil ekranda da bir fenomen haline gelen ünlü sanatçı Derya Baykal’ı sevenleri dört gözle ekran karşısında bekliyor. Kendisine gelen yüzlerce mesaja yanıt olarak Derya Baykal sosyal medya hesaplarından “Yenilenme, yenileme, değişim zamanı… Sesim çıkmıyorsa çok çalıştığım yeni bir düzen kurduğum içindir. Arayan soran merak eden herkese teşekkür ederim.  En kısa zamanda en güzel şekilde birlikte olmak dileği ile… #yeniliktemizlik #değişim #aslolanfikirdir #hayatıncilveleri🍃🎶 #nazarlardankorusun #deryabaykalprodüksiyon” şeklinde bir mesajı nazar boncukları ve enerji taşları ile birlikte paylaştı.

Ünlü sanatçının bu gönderisine yorum ve beğeni yağdı. Bir kullanıcının “İçimiz dışımız cinayet programı ya yeter gelin artık hiç birşey seyredemez olduk ne olurrrrr gelin…artik” yorumu izleyicinin Baykal’ı özlediğinin göstergesiydi.

Yeni sezon için yeni projeler üretildiğini belirten bu mesajın ardından Derya Baykal’ın yepyeni bir programla yeni bir kanalda ekrana gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR

Yazıya 10 yorum yapılmış.

Hicran ercan 23:49

Sizi bir an önce ekranlarda görmek istiyoruz gündüz kuşağı programları tam bir rezalet insanın psikolojisini bozuyor.

Anonim 23:49

En kısa zamanda ekranlara bekliyoruz

Anonim 23:49

bu gizem niye bekliyoruz dört gözle

Anonim 23:49

Derya Hanim cim bekliyoruz.❤

Fatma kuşoglu 23:49

Sizi tvde görmek istiyoruz özledik

Arapoglu 23:49

Hem de çok lütfen ekranlara dönün

Anonim 23:49

Artık gel özledik

se 23:49

lütfen televizyona çıkın sizi dört gözle bekliyorum….

Gulsun sahin 23:49

Cok ozledik tv kanalda bekliyoruz

Kütahyalı takipçiniz 23:49

Bir an önce tvlerde bekliyoruz lütfen….

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]