Magazin

Deniz Seki’nin patoloji raporu nasıl çıktı?

Deniz Seki’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi….Cezaevindeyken yumurtalığındaki kist nedeniyle hastaneye kaldırılan şarkıcı Deniz Seki’nin patoloji sonuçları belli oldu.
Uyuşturucu madde bulundurma ve başkalarına temin etme suçlarından aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanarak kesinleşen ve 15 Kasım 2014 günü yakalanan şarkıcı Deniz Seki’nin sağlık durumuyla ilgili çıkan haberlere bir yenisi daha eklendi. Ünlü şarkıcının kanser olup olmadığı bir süredir kamuoyunu meşgul ediyordu.

Deniz Seki, yumurtalığında kanser riski taşıyan kist nedeniyle ameliyat olmak için savcılığa başvuruda bulundu. Yapılan tetkiklerden sonra Seki,  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek heyet raporu aldı.

Ameliyat olabilmek için Adli Tıp Kurumu’nun da onayını alan Deniz Seki, 25 Şubat 2015 tarihinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde ameliyat oldu. 3 saat süren operasyon sonucu Seki’nin kist ve miyonları alındı.

Kanser riskine karşı patolojiye gönderilen sonuçların temiz çıktığı bildirildi. Raporun altında imzası bulunan Prof. Dr. Fuat Demirkıran’ın da Seki’ye rutin kontrol önerdiği haber veriliyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün