Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ayrılığını nasıl duyurdu?

Bir süredir özellikle magazin medyasını meşgul eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu Deniz Çakır’ın diziden gönderildiği haberi medyanın gündemindeydi. Milliyet gazetesinin haberine göre özel hayatıyla sürekli magazin medyasının gündeminden düşmeyen Deniz Çakır, dizinin yapımcısı Raci şaşmaz’dan veto yedi. Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olayı doğruladı.

OKTAY KAYNARCA AYRILIK HABERİNİ DOĞRULADI

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır’ın diziden gönderilmesiyle ilgili paylaşımında şunları yazdı: “Sevgili Deniz harika bir arkadaş, harika bir partner, harika bir oyuncu olarak kalacaksın hep benim için.. ‘Şimdilik’ yollarımız ayrılsa bile mutlaka tekrar buluşacağımız umuduyla..Yolun açık şansın çoook olsun…”

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yeni sezon öncesinde Deniz Çakır’ın yerine yeni bir oyuncu arayışında olduğu konuşuluyor. Çıkan haberler üzerine sosyal medyada yapılan yorumlarda Deniz Çakır’ı yaşantısından dolayı eleştirenler vardı.

MAGAZİN BASINI DENİZ ÇAKIR HABERLERİNİ SEVDİ

Deniz Çakır’ın adı gazeteci Cüneyt Özdemir’le anılmış, ünlü gazeteci bu haberi hemen net bir biçimde yalanlamıştı. Aynı şekilde Deniz Çakır’ın sevgilisi Güvenç Dağüstün ile Çakır’ın arkadaşı Volkan Yüksel’in Bodrum’da kavga etmesiyle birlikte ikili karakolluk olmuşlardı. Bu kavga ile birlikte Volkan Yüksel’in açıklamaları nedeniyle de Deniz Çakır’ın magazin gündeminden bir türlü düşmemesi bardağı taşırdığı konuşuluyor.

DİZİNİN TANITIM ÇEKİMLERİNDE YER ALMADI

Deniz Çakır’ın diziden gönderilmesiyle ilgili taraflardan bir açıklama henüz gelmezken Milliyet gazetesinde Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli’nin eşi Meryem karakterine canlandıran oyuncu Deniz Çakır’ın yeni bölümleriyle ekrana gelecek projenin tanıtım çekimlerinde yer almadığı bilgisine yer verildi.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]