Deniz Akkaya’dan Hülya Avşar için zehir zemberek sözler

Ünlü manken Deniz Akkaya Women’s Style Dergisi ile yaptığı röportajda özellikle Hülya Avşar ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde bomba etkisine sebep oldu. Akkaya “Hülya’nın benim için toz zerresi kadar değeri yok” dedi.

Women’s Style dergisine konuşan Deniz Akkaya “8 yaşındaki kızım Ayşe’nin babasından (Efe Önbilgin) 2 yaşından beri hiç nafaka almıyorum. Amerika Las Vegas’taki büyük kumar masalarında 200-300 bin dolar bastığını da biliyorum. Fakat parası olmadığı gerekçesiyle, o nafakayı düşürme davası açtı. Yalancı şahitler dinletmesine rağmen savcı davayı reddetti.” dedi. Ancak asıl bomba Hülya Avşar için söylediklerinde gizliydi.

“Hülya Avşarı’ın Benim İçin Toz Zerresi Kadar Değeri Yok”

Akkaya, “Bir kadın anaç da olmalı feminist de… Hülya Avşar eski erkek arkadaşımdan şiddet gördüğümde ‘Hak ediyorsa, vurmuştur.’ demişti.  Böyle birinin benim için yerdeki toz zerresi kadar değeri yok. Cehalet toplumun en büyük düşmanı. Cahil insanları sev-mi-yo-rum! Okula gidememek ayrı bir şey ama her türlü imkanın içinde cehalete boğulmak budur.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]