Deniz Akkaya: ünlülerden Tayyip Erdoğan’dan nemalanmak isteyenler var!

Ülke TV’de ekrana gelen Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu manken, oyuncu Deniz Akkaya oldu. Akkaya, Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın Ramazan ayında ünlülere verdiği iftara mahalle baskısından dolayı katılmadığını söyledi.

Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programına konuk olan Deniz Akkaya Tayyip  Erdoğan’la çok tanışmak istemesine rağmen o zamanki siyasi atmosferin buna uygun olmadığını ve mahalle baskısında dolayı iftara katılmadığını belirtti. ‘Otoritenin adamı’ gibi gözükmek istemediğini de söyleyen Akkaya, ‘‘İftara ben de davetliydim. Tayyip Erdoğan’la gerçekten çok tanışmak isterdim. Ama otoritenin adamı, o otoritenin askeri gibi gözükmek istemediğim için bu şansımı kullanmadım. Buna derseniz ki mahalle baskısı belki de o bilmiyorum.’’ dedi.

‘‘Erdoğan’dan nemalanmak isteyenler var’’

Deniz Akkaya, programda ilginç açıklamalarda bulundu. Erdoğan’la iftara katılan bazı ünlüleri eleştiri yağmuruna tuan Akkaya, davete katılan ünlülerin Erdoğan’la yan yana fotoğraf vererek, bundan nemalanmak istediğini söyledi. Kendisini çok farklı göstermeye çalışan kişileri samimiyetsiz bulan ünlü manken, ‘‘bakış açısı hayatı bambaşka olup, vur patlasın çal oynasın her gece sokakta olup, belki buradan nemalanırım diye zaman zaman diğer siyasetçilerle de fotoğraf verip, daha sonra bakın ben içkiyi de bıraktım çay içiyorum görüntüsü vermeye çalışan insanları samimiyetsiz buluyorum’’ dedi.

Kendi kimliğini saklayan ünlülerin çok komik duruma düştüğünü vurgulayan Akkaya şunları söyledi: ‘‘Böyle davranan arkadaşlara şunu söylüyorum: Arkadaşım senin kandırmaya çalıştığın insan on iki senedir milyonları yönetiyor. Acaba sen onu kandırıyorum derken; o kendi köşesine çekildiğinde hanımıyla birlikte size gülüyor mu, gülmüyor mu bunu hiç düşünüyor musunuz?’’

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]