DENİZ AKKAYA SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Kısa süre önce velayet davasını kaybeden Baba Efe Önbilgin ile Deniz Akkaya’nın arasında sular bir türlü durulmuyor. Bu konu hakkında sessizliğini ilk kez ‘Hey Canlı’ programına bozan Akkaya, tüm samimiyetiyle, Haber Müdürü Ömür Sabuncuoğlu’yla velayet sürecini paylaştı.

“HIRSI YÜZÜNDEN BABALIK VAZİFESİNE GÖLGE DÜŞÜRÜYOR!”

Deniz Akkaya yoğun bir adli sürecin ardından, kızının velayet davasını kazandı. Nafaka davasının da lehine ilerlediğini aktaran Akkaya, baba Efe Önbilgin ile devletin ön gördüğü rakamların aynı seviyeye yakın olduğunu söyledi. Tüm bunların yanı sıra, baba-kız ilişkisini de değerlendiren ünlü model, eski eşi Efe Önbilgin’i hırsı konusunda eleştirmeyi de ihmal etmedi. Bu nedenle babalık vazifesine gölge düşürdüğünü söyledi.

Yakın tarihte, kızı Ayşe’nin yaşamış olduğu tahlihsiz olayı ciddiyetle aktaran Akkaya, kızının, Efe Önbilgin’in ailesinin Ankara’daki evinde olduğu süreçte böbreğinden rahatsızlandığını söyledi. Bunu duyar duymaz Ankara’ya giden Deniz Akkaya, hastanede durumun aslında dadının ihmali olduğunu iddia etti. Kızının bakımıyla ilgili sorumlulukları yerine getirmemesi ve verdiği yalan ifadeler nedeniyle, en kızgın olduğu isim “S.D.” isimli dadı dedi…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]