Deniz Akkaya Hıncal Uluç’u o fıkra yüzünden yerden yere vurdu

Eski manken Deniz Akkaya, Sabah gazetesinin duayen yazarı Hıncal Uluç’un sayfasında yer verdiği bir fıkrayı içeriğinden dolayı keskin ifadelerle eleştirdi.

Tartışmalı içeriğe sahip olan fıkrayı sosyal medya hesaplarından deşifre eden Deniz Akkaya” Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç bugün köşesinde ‘Tebessüm’ başlığı altında bir fıkra yayınladı. Fıkra olduğu iddia edilen yazıyı okuyanlar ise şoke oldu. Uzak Doğu’ya giden bir iş adamının 13 yaşındaki bir kızla seks yapmaktan korkması komik bir olaymış gibi anlatılan fıkra şu şekilde” yazarak fıkranın küpürünü yayınladı.

Sonrasında direkt Hıncal Uluç’u muhatap alarak ona seslenen Deniz Akkaya sert ifadelerle Uluç’un hayatını kaybeden Defne Joy Foster’a yönelik yazdığı sert yazıya atıf yaptı.

Deniz Akkaya, Uluç’a şu ifadelerle yüklendi:

“Sen busun işte ey hincal efendi!köşenin kullanma şeklin budur senin!veya hepimizin canı gibi sevdiği Defne Joy Foster’a vefatinin arkasindan yazdığın yazı!
Defne senin o bacak aralarına girip gerim gerim poz verdiğin insanlardan çok daha gerçek bir insandı,sadece senin gibilerin kose tuttuğu şu dünyaya dayanamadı kendine verdi en büyük zararı!!!!”

deniz-akkaya-hincal-fikra

Gazetede yer alan fıkraya Sabah’ın internet sitesinde yer verilmemesi ise dikkatlerden kaçmadı. Bu durum Sabah gazetesinin fıkranın içeriğine onay vermemesi olarak yorumlandı.

Şimdi herkes Hıncal Uluç’un Deniz Akkaya’ya bir cevap verip vermeyeceğini verecekse de bu cevabın içeriğinin nasıl olacağını merak ediyor.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]