Deneyimli muhabir Salvo Kohen Doğan Medya ile anlaştı

Büyük kanalların haber merkezlerinde yıllarca muhabirlik yapan Salvo Kohen, Doğan Medya bünyesinde yeni bir programa başlayacak. Eğlenceli haberler konseptiyle cadde ve sokaktan yani sahadan ilginç haberler Youtube’daki kanal üzerinden internete taşınacak.

Haberi sosyal medyadan duyuran Salvo Kohen, konuyla ilgili paylaşımında “Sevgili Dostlarım, kapısından neredeyse ‘çocukken’ girdiğim ‘Evime’ yaklaşık 8 yıl sonra tekrardan dönmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedim. Çok yakında şahane bir ekip, eğlence dolu görüntülerle, yeni medyanın kalbi internet başta olmak üzere, Doğan Grubu ekranlarında görüşmek üzere!” diye yazdı.

Salvo Kohen, TV kariyeri olan profesyonel bir ekiple birlikte çalışacak. Başlayacak yeni haber programının görüntü yönetmenliğini ise deneyimli bir isim İlker Özkap yapacak.

SALVO KOHEN HANGİ KANALLARDA ÇALIŞTI?

Büyük kanalların haber merkezlerinde muhabirlik yapan Salvo Kohen, TV’de ilk olarak Arena programında stajyer olarak işe başladı. Sonrasında CNN Türk ve Kanal D’de program bölümünde çalışmaya devam eden Kohen, Uğur Dündar’ın Star televizyonuna geçmesiyle birlikte Star’a geçti. Arena’nın yanı sıra, Star Haber’de de muhabirlik yaptı. Show TV Haber Merkezi’nde de bir dönem çalışan Kohen, 2009 yılından bu yana da ‘muhabirlik’ görevini sürdürüyordu.

MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]