Demet Özdemir’in hayranlarının çifte kutlama heyecanı

Fox TV’de yayınlanan No:309’da Furkan Palalı ile başrolleri paylaşan genç oyuncu Demet Özdemir’in hayranları çifte heyecan yaşadı. Başarılı oyuncu, sosyal medya Instagram’da 2 milyon takipçi sayısına ulaştı. Öte yandan Demet Özdemir, Altın Kelebek Ödülleri’nde “en iyi komedi dizi oyuncusu” kategorisinde ödül için rakipleriyle yarışıyor.

Bu iki gelişmenin ardından sosyal medyada örgütlenen Demet Özdemir hayranları özellikle Twitter’da hayranı oldukları genç oyuncuyu en çok konuşulan listeye sokarak TT yaptılar. Demet Özdemir’in Instagramda ulaştığı 2 milyon takipçi sayısını kutlayan hayranlar Altın Kelebek Ödülleri için de Demet Özdemir’e oy toplamayı ihmal etmediler.

demet-ozdemir-instagram-2m

EN İYİ KADIN KOMEDİ OYUNCUSU KİM OLACAK?

Bu dalda oldukça sıkı isimler göze çarpıyor. Elçin Sangu, Demet Özdemir, Hande Doğandemir, Hande Erçel ve Leyla Lydia Tuğutlu ödül için kıyasıya bir rekabet yaşayacaklar. Şüphesiz sonucu fanlar belirleyecek.

ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİNDE OYLAMA BAŞLADI

43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin yıldızlarını belirleyecek oylama bugün başladı.Hürriyet Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde kimlerin hangi ödülleri alacağı merak ediliyor.

43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde yarışacak adaylar, Ertuğrul Özkök, Fikret Ercan, Selim Akçin, Onur Baştürk, Kanat Atkaya, Arzu Akbaş Zor ve Ömür Gedik’in yer aldığı jüri tarafından belirlendi.

Son bir yıla damgasını vuran müzik ve TV yıldızlarını bu yıl da yine okurlar belirleyecek. Oylama, www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinde yapılacak. Kazananlar, ödüllerini törenle alacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]