Demet Özdemir ve Oğuzhan Özyakup el ele diz dize objektiflere yakalandı

Magazin medyası Beşiktaş’ın milli futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile No:309’un başrol oyuncusu Demet Özdemir’i bir arada görüntülemeyi başardı. Magazin muhabirleri ikiliyi  Bodrum-Gümüşlük’te tatil yaparken görüntüledi. Oğuzhan Özyakup ve Demet Özdemir daha önce ilişki iddialarını yalanlamışlardı. Başarılı oyuncu Demet Özdemir,  sevgilisini sırtından öperken objektiflere yakalandı.

İLK DEFA GÖRÜNTÜLENDİLER

Oğuzhan Özyakup’un Beşiktaş ile yeni sözleşme imzalaması beklenirken başarılı futbolcunun İtalyan devi Roman takımının da transfer gündeminde olduğu öğrenildi.

Bir yıldır birlikte oldukları konuşulan ikilinin ilk kez dün Bodrum’da birlikte görüntülenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Genç çifte, bir haftalığı yaklaşık 100 bin lira olan Gümüşlük açıklarında demirli ‘Esma Sultan’ isimli yatta arkadaşlarının da eşlik ettiği haber veriliyor.

SADECE GÖRÜŞÜYORUZ DEMİŞTİ

Demet Özdemir, sık sık denize girip serinlerken yıldız futbolcu teknede arkadaşlarıyla sohbet etti.

Bir ara denize baş başa giren Özdemir ile Oğuzhan, kısa süre sonra yeniden tekneye dönüp sohbete koyuldu.

Demet Özdemir geçen şubatta aşk sorularına “Çok önceden tanışıyoruz. İyi bir arkadaşlığımız var. Sadece görüşüyoruz” demişti. Ama çift bugüne kadar birlikte görüntülenmemişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]