Demet Akbağ ünlülere “şaka”dan sürprizler yapacak

Ünlü ve başarılı oyuncu Demet Akbağ, TV izleyicisini yaz ekranında başlayacak yeni programıyla şaşırtmaya geliyor. İlk olarak aylar öncesinden Medyabey’in duyurduğu Show TV’de başlayacak olan yeni programın tanıtımı da yayınlandı.

İlk tanıtımı yayınlanan ve ilginç içeriğiyle merak uyandıran Show TV’nin yeni programının adı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda”nın yayın tarihi belli oldu. Program cumartesi akşamları saat 20:00’den itibaren Show TV ekranlarında olacak. İlk program 4 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak.

ŞAKA ÇETESİ’NDEN ÜNLÜLERE ŞAKALAR

Demet Akbağ, programla ilgili “televizyon ekranlarındaki farklı bir program beklentisini karşılamak için” yola çıktıklarını söylüyor.

Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayala gelmeyecek şakalar yapıyor.

 

DEMEK AKBAĞ BEKLENMEDİK ANDA ORTAYA ÇIKACAK

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açıkdenizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı… Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetecek.

ŞAKA KURBANLARI ÜNLÜLER

Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıkıyor.

Bloom Medya yapımcılığında çekilen program Cumartesi akşamları saat 20:00’de Show TV’de ekrana gelecek.

İşte, Demet Akbağ ile Çok Aramızda’nın ilginç tanıtım videosu:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]