Demet Akbağ ile Çok Aramızda final yapıyor

Yapımcılığını Bloom Medya’nın yaptığı, şaka programı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” final bölümüyle ekrana geliyor. Çok Aramızda’nın final bölümün  şakazedeleri Gani Müjde, Hakan Ural, İrem Derici, Deniz Akkaya ve Eski Dostlar müzik grubu olacak.Demet Akbağ ile Çok Aramızda, 21 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de final bölümüyle ekrana veda edecek.

İREM DERİCİ’Nİ KONSERİ YARIDA KESİLECEK

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin konseri beklenmeyen bir misafirle yarıda kesildi. Sahnedeki dev ekranda hiç tanımadığı bir yüzü gören İrem Derici, durumu nasıl toparlayacağını şaşırdı.

Bir bilgi yarışması programına katılan Gani Müjde, birbirinden çetrefilli ama bir o kadar da eğlenceli sorular karşısında soğuk terler döktü. Gani Müjde’nin bilemediği her soru karşısında ceza alan ekip arkadaşı ise durumu daha da zorlaştırdı. Fakat Gani Müjde’nin bilmediği bir şey vardı, o absürt soruların hepsini Demet Akbağ ve ekibi hazırlamıştı.

HAKAN URAL’A BEKLENMEDİK SÜRPRİZ

Bir konser vermek üzere Bursa’ya yola çıkan müzik grubu “Eski Dostlar”ın yol hikâyesine bir de gelin eklendi. Grup üyeleri Hurşid Yenigün, Nur Yoldaş, Kartal Kaan, Dicle Yenigün ve Baha Boduroğlu yolda karşılaştıkları kaçak gelinin, başlarına ne çorap öreceğinden habersiz ona yardım etmek isteyince işler birbirine girdi.

Bir reklam görüşmesine giden Hakan Ural, gittiği mekânda reklam olmamak için elinden geleni yaptı. Bir hayranı yanına gelerek fotoğraf çektirmek istedi. İşte her şey o fotoğrafla başladı. Keyfi yerinde hayranlarıyla fotoğraf çektiren Hakan Ural’ı seyirciyi çok güldürecek bir sürpriz bekliyor!

Deniz Akkaya bir toplantıya gitti. Kendini birden bir trafik kazasının ortasında buldu.

Demet Akbağ ile Çok Aramızda, 21 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de final bölümüyle Show TV ekranlarında olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]