Demet Akalın’ı çıldırtan haber

Magazin gazetecileri Demet Akalın’ı çıldırttı. Bir zamanlar evlenmek üzere iken kendisini Demet Şener için terkeden İbrahim Kutluay ile ilgili haberlerde adının geçmesine büyük tepki gösteren Demet Akalın “Siz laftan anlamıyorsunuz çünkü” diyerek o programcılara çıkıştı.

Bu sezon başında Kanal D’ye transfer olan Renkli sayfalar isimli magazin programında Demet Akalın ile ilgili yapılan bir haber sonrasında sosyal medyada kıyamet koptu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sunduğu Kanal D ekranlarından hafta içi canlı olarak yayınlanan sabah magazin programı Renkli Sayfalar’ın 15 Nisan 2016 tarihli bölümünde Demet Akalın ve eski sevgilisi İbrahim Kutluay ile ilgili dolgu bir haberin yapılması başta Demet Akalın olmak üzere tüm fanlarını da çıldırttı. Akalın’ın hayranları sosyal medya bloğu twitter’da kampanya başlatarak Renkli Sayfalar programının Akalından özür dilemesi gerektiğini vurguladı.

Renkli Sayfalar programında İbrahim Kutluay’ın çocuklarının annesi Demet Şener’e muhabirin “Demet Akalın ile barışmayı düşünür müsünüz?” sorusuna; Demet Şener; “Hangi Demet? Ben onu hiç tanımadım ki” cevabı verdi. Haberlerin medyada yayınlanmasından sonra Demet Akalın, sosyal medyadan gazetecilere ateş püskürdü.

Özellikle Renkli Sayfalar grubuna seslenen Demet Akalın, daha birkaç gün önce aynı programa konuk olmuştu. Akalın programın sunucularına “Bir daha sakın ola ki adımı anmayın, Programa çağırmayın, siz insanlıktan anlamıyorsunuz çünkü” diye seslendi. Sosyal medyadan da tepkilerini dile getiren Demet Akalın şunları yazdı:

”Yazık kocamdan utanıyorum sizin önünüzde düğme ilikleyip saygı gösterdiği için. Kavgaya meraklısınız ya! Dün yayına çıkaramadığınız korkudan üç buçuk attığınız adamı yazın gazetenize! Benimki bayat haber!!”

”Bayılıyorsunuz boşanmış insanlara eski karısını sormaya eski aşkları deşmeye! Ama gururu onuru evladı için yaşayan insanlar da var unutmayın!
Bir daha sakın ola ki adımı anmayın! Programa çağırmayın! İnsanlıktan anlamıyorsunuz çünkü.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]