Demet Akalın, Sıla ve Halil Sezai için neler söyledi?

Demet Akalın’dan Sıla ve Halil Sezai ile ilgili çarpıcı açıklamalar… Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan Demet Akalın, canlı yayında konuşulacak açıklamaların altına imza attı. Demet Akalın, iki ismin Yenikapı mitingiyle ilgili yaptıkları açıklamalara ve sergilediği tavırlara tepki gösterdi.

Sevilen popçu Demet Akalın, Yenikapı’da gerçekleşen ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılmayan şarkıcı Sıla ve Halil Sezai’nin açıklamaları hakkında konuştu. Akalın, “Kimsenin yanında veya kimseyi karalamak için birşey söyleyemem. Benim kendi duruşum belli. Benim kıblem de belli, bayrağım da belli, milletim de belli. Milletimin yanındayım. Işın Karaca ile Kısıklı’ya gittiğimizde ‘üşüyorum, burada bir şey var’ dedim. Çünkü orada o kadar fazla şehit verilmiş ki. Resmen puslu gri bir hava çökmüştü. Orada insanlarla keşke bunu yaşasalardı” diye konuştu.

“VATAN-MİLLET MEVZUSU VARDI ORADA”

Sevilen popçu Akalın, “Bu söylemler bana çok garip geliyor bu söylemler. Herkesin kendi düşüncesi bir şey diyemem. Ancak bu kendi düşüncesini, demokrasiyi geçti arkadaşlar. Vatan millet mevzusu vardı ortada. Onun için herkesin kendi hayatı diyorum” dedi.

“Halil Sezai ve Sıla için demokrasi konusu değil bu diyorsun, doğru mu?” sorusuna ise ünlü şarkıcı, “Değil arkadaşım. Şöyle yaparsın; oraya gitmezsin, ama halkın içine karışırsın” cevabını verdi.

İşte, Demet Akalın’ın Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin tartışma programında yaptığı çarpıcı açıklamalar:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]