Demet Akalın kızını mağdur eden otele verdi veriştirdi

Demet Akalın, yaşadığı şok üzerine o oteli sosyal medyada yaylım ateşine tuttu. Bodrum’da ünlü bir otelin, 3 yaşındaki kızı Hira’ya GBT kontrolü yapıp içeri almadığını ve saatlerce ağlattığını söyleyen ünlü şarkıcıya sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

Takvim’de yer alan habere göre; Ünlü şarkıcı Demet Akalın konseri için Bodrum tatilini yarıda kesip İstanbul’a döndü. Kızı Hirayı da bakıcıyla birlikte orada bıraktı. Akalın, önceki gün Harbiye’deki Tarkan konserinde tatsız bir telefon aldı. İddiaya göre Torba’daki otel, 3 yaşındaki kızı Hira’ya GBT yapıp içeri almadı. Bir bardak kakaolu süt için ağlattı.

Demet Akalın’dan isyan dolu sözler “Oteliniz benim için doldu”

6 milyon takipçisi olan Demet Akalın da öfkesini Instagram hesabından dile getirdi. Kızıyla dalga geçildiğini de söyleyen ünlü yıldız, “Geçen sene bütün müşterilerinizle fotoğraf çektirdiğim için dolu o oteliniz! 3 yaşındakı kızıma GBT yapıp saatlerce ağlattığınız için lanet olsun size… Ayıp! Yazıklar olsun. Bravo, kına yakın… Ben de Demetsem her gün yazıcam sizi!” sözleriyle ateş püskürdü. Hızını alamayan Akalın, ikinci paylaşımında da şunları yazdı: “Bir fincan Nesquik için nadide kıymetli otelinizi rahatsız ettik! Özür dileriz! Siz çocuk oteliydiniz ya küçücük bebeğimi ağlatmışınız bir kahve için…”

Demet Akalın’ın bu paylaşımına hayranlarından destek mesajı yağdı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]