Magazin

Demet Akalın Hürriyet yazarına seslendi: Eski havan yok!

Demet Akalın, Maldivler tatilini diline dolayan Cengiz Semercioğlu'na yüklendi. Ünlü popçu , Hürriyet yazarının eski havasının olmadığını söyledi.

Demet Akalın’ın Maldivler tatiline çıktı. Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu ise bir tur şirketinin özel organizasyonuyla Maldivlere giden Demet Akalın’ı iğneleyen bir yazı kaleme aldı. Ünlü popçu Demet Akalın, bunun üzerine sosyal medya hesabından Cengiz Semercioğlu’na hedefe koyan bir video yayınladı. Akalı’ın  “Aloooo, oğlum sen Hürriyet gibi bir gazeteye yazdın la! Böyle bir köşen vardı; gittiğin, yediğin, içtiğin, zıkkımlandığın her yeri yazdın yavrum…” şeklinde konuştuktan sonra “Tur şirketi seni de götürürdü ama eski havan yok Cengiz Semercioğlu, üzgünüm” şeklşndeki ifadeleri dikkat çekti.

CENGİZ SEMERCİOĞLU NE YAZMIŞTI?
Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu, bugünkü köşesinde cümbür cemaat Maldivlere giden ünlü isimleri bugünkü yazısına konu etmiş, ünlülerin tur şirketinin ve Maldivler seyahatinin reklamını yapmak için adaya davet edildiğini yazmıştı.

İşte, Semercioğlu’nun bugünkü yazısıyla ilgili o bölüm:


Demet Akalın, eşi-kızı, Fatih Ürek, Selin Ciğerci ve nişanlısıyla cümbür cemaat Maldivler’e tatile gitti…

Demet giderken kafa dinlemek istediğini, sosyal medyadan uzaklaşacağını söyleyerek, “Cep telefonumu kuma gömeceğim” dedi.
Ne mümkün…
Maldivler’de attıkları her adımı paylaşıyorlar.
Görenler de, “Bir telefonu kuma gömmese ne olacaktı acaba”, “Demet sözünü tutamadı” diyor ama zaten sözünü tutması imkansız arkadaşlar…
Baksanıza hepsi fotoğraflarının altında Maldivler tatil çekilişi ilanları paylaşıyorlar…
Belli ki telefonlarını gömmesinler, sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler’e davet edilmişler zaten…

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı