Demet Akalın hasta kuzenine yardım etmiyor mu? Canlı yayında gözyaşları sel oldu!

Demet Akalın’ın hasta çocuğuna yardım etmediğini iddia ettiği kuzeni canlı yayında Nihat Doğan’ı ve stüdyodakileri ağlattı. Gözyaşlarının sele dönüştüğü programda Demet Akalın’ın kuzeninden çarpıcı itiraflar ard ardına geldi. Hasta kuzenine yardım etmiyor mu? Demet Akalın kuzeninin hasta olan çocuğuna yardım etmediği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Sosyal medyada ihtiyacı olanlara yardım severliğiyle tanınan Demet Akalın’ın öz kuzeninin çocuğuna yardım etmediği iddiası bugün Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında masaya yatırıldı. Demet Akalın dayısının kızı Şehbal Civeleker katıldığ programda gözyaşları içinde çocuğunun hastalığını anlattı. Şarkıcı Demet Akalın’a ağır ithamlarda bulunan Civeleker, çocuğunun 15 yıldır ciddi hastalıklarla boğuştuğunu, Akalın’ın yardım etmediğini iddia etti.

Oğlu Yağız’ın sağlığına kavuşması için sosyal medya hesabından “Ben Demet’in öz dayısının kızıyım. Şenay (annesi) öz halam olur. Benim oğlum beyin kanseri bunu Demet de halam da biliyor ama asla ilgilenmediler bizimle. Tv de bas bas bağırıyor ‘Ben çocuğum için çalışıyorum. Okan’ın parası ile alınmadı o ev’ diye. Şimdi soruyorum… Demet bu kadar servetin var reklam için bir sürü hasta insana yardım ediyorsun da neden öz dayına ve bize yardım etmiyorsun? Benim paranda pulunda evinde gözüm yok. Ama ortada 19 yaşında bir çocuk var ve maddi imkansızlıklardan gerekli tedaviyi göremediği için kör oldu. Altı ay önce neden yardım etmedin?” diye soran Civeleker bugün canlı yayında iddialarını yineledi.  Akalın’da sosyal medya hesabından Şehbal Civeleker’in adını vermeden merhum anneannesinin fotoğrafını paylaşarak anneannesinin cenazesine gelmeyen akrabalarının yüzüne bile bakmadığını söyleyen Şehbal Civeleker benzer iddialarını canlı yayında da tekrarlayarak: “Benim derdim Demet Akalın falan değil. Çocuğumun şifa bulması…” dedi.

Civelekler, Akalın için  “Kendisiyle görüşürdük, o benim kuzenim. Birebir hiç bir kavgamız yok. Benimle veya hasta evladımla ilgilenmemesi, bize yüz çevirmesinin nedeni babaannemin cenazesine gitmemiş olmam olabilir mi? 19 yaşında bir gencin hayatı söz konusu… Evladım görme yetisini kaybetti. Göremiyor… Ben cenazeye gidemedim ama o cenazede yakınlarım bulundular…” şeklinde konuştu.

Program devam ederken SGK uzmanı Erhan Nacar canlı yayına bağlanarak “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı gereken tüm yardımı yapacak” açıklamasını yaptı. Nacar’ın açıklamaları üzerine gözyaşlarına boğulan Civeleker, Nacar’a teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]