Deli Divane’nin yeni bölümünde Ranvir’e hapis şoku

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Deli Divane 3 Aralık Cumartesi (bugün) 131. bölümüyle ekrana gelecek. Deli Divane’nin bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde  Ranvir, Ragini ile yolda yürürken ona sataşan çocuğa karşı sessiz kalamaz. Ragini’ye zarar vermesinden korktuğu için o çocuğu dövmek zorunda kalır. Ancak bu kavganın bedeli Ranvir için ağır olur.

DELİ DİVANE 3 ARALIK CUMARTESİ(BUGÜN) 131. BÖLÜM

O gün Ragini’nin hamile olduğunu öğrenen Ranvir, başına geleceklerden habersiz bir şekilde aldığı güzel haberin tadını çıkarır. Ragini ile yürüyüşe çıkan Ranvir, serseri bir çocuğun sataşması ile çileden çıkar. Ragini’ye bir şey olacağından endişe eden Ranvir, çocuğu döver. Ranvir’in dövdüğü çocuk komaya girer. Polisler eve gelip Ranvir’i hapse götürür.  Bu haber Ragini dâhil tüm ev halkını kahreder. Tam Alekh düzelmiş herkes mutluyken Ranvir’in hapse düşmesi ortalığı karıştırır. Ragini, sürekli ağlar durur. Vasundhara ve Interjıt ise Ranvir’i kurtarmak için Hindistan’ın en iyi avukatını bulur. Ancak bu avukat kolay kolay herkesin davasına bakmaz. Peki Rajvans ailesi Ranvir’i kurtarmayı başarabilecek mi?

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…d

Kanal 7’nin yoğun ilgiyle takip edilen günlük dizisi Deli Divane’de bugün; Ragini’nin yaşadığı üzüntü ile tansiyonu düşer ve bayılır. Bunun üzerine eve gelen doktor Ragini’yi muayene eder ve Ragini’nin hamile olduğu haberini verir. Bu haberle tüm aile çok mutlu olur.

ragini_ranvir

DELİ DİVANE 132. BÖLÜM (4 ARALIK PAZAR GÜNÜ YAYINLANACAK)

Ragini’nin hamile olduğunu öğrenen herkes buruk bir mutluluk yaşar. Ranvir’in hapiste olduğundan haberi olmayan Kaşalya, Ragini’yi arar. Olanları duyunca herkes çok üzülür. Kaşalya ve Praka hemen kızlarının yanına koşar. Ancak yeni doğum yapan Malti, hastaneden eve döndüğünde evde kimseyi göremez. Bunun üzerine Vino’yu anne ve babasının ilgisizliği ile suçlar. Ragini ise üzüntüden ağzına yemek sürmez. Sadhana ise yaşanan kötü durumlardan kendisini sorumlu hisseder. Kaşalya ise Sadhana’ya ateş püskürür. Ragini’nin hep Sadhana yüzünden mutsuz olmasından yakınır. Praka ise Sadhana’nın fedakârlıklarını görmezden geldiği için Kaşalya’ya kızar. Ranvir’in hapiste olması Naveen’in işine yarar. Alekh bir süre işlerle ilgilenmesi için Naveen’den yardım ister. Naveen ise bu durumu fırsat bilir ve hemen kabul eder. Alekh, Ranvir’in başına gelenleri düşündükçe yine fenalaşır ve kriz geçirir.

 

‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

DELİ DİVANE KÜNYE

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]