Deli Divane’nin 90. bölümünde Alekh korkularıyla baş başa kalıyor

Kanal 7 ekranlarının heyecanla takip edilen Hint dizilerinden birisi olan Deli Divane bugünkü bölümüyle de izleyicileri şaşırtmaya devam edecek. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde ortalık iyice karışıyor.

Deli Divane’nin 90. bölümünde Sadhana, Vasundhara’ya ilk kez karşı çıkar ve Alekh’i Slokh’un tedavi etmesinde ısrar eder. Kendi istediği olmayan Vasundhara ise evde terör estirir. Sadhana’nın bu kararını olumsuz karşılayan yalnızca Vasundhara değildir.

ALEKH KORKULARIYLA BAŞ BAŞA KALIYOR

Sadhana, Alekh’in karısı olduğunu ve onun tedavisi için en doğru kararın kendisinin vereceğini söyler. Bunun üzerine istediğini kabul ettiremeyen Vasundhara, Sadhana’ya öfkelenir. Annesi ile aynı fikirde olan Ranvir’de Sadhana’ya karşı soğuktur. Sadhana ile araları bozulan Ranvir, Ragini’ye de kötü davranır.

KAŞALYA GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Kaşalya, Ragini ve Ravir’in aralarının kötü olduğunu öğrenir ve o da Sadhana’ya yüklenir. Alekh’i hiç karşılık beklemeden seven Sadhana’nın, iyiliğine tanık olan Slokh, Alekh’in iyileşmesi için elinden geleni yapacağını söyler. Slokh, Alekh’in korkularını yenmesine yardım edebilecek mi?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]