Deli Divane dizisinin oyuncularından Angad Hasija Alekh kimdir?

Bu hafta Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Deli Divane dizisi kısa sürede Türk izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Başrollerinde Angad Hasija, Sara Khan, Parul Chauhan ve Kinshuk Mahajan gibi Bollywood sinemasının ünlü isimlerinin bulunduğu dizi izleyicileri ekran başına kitledi. Diziyi izleyenleri merak ettiği soru Angad Hasija kimdir sorusu oldu. Angad Hasiya’nın canlandırdığı Alekh karakteriyle ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Deli Divane dizisinin sevilen oyuncularından birisi olan Angad Hasija kısa sürede izleyicileri ekran başına kitlemeyei başardı. Başarılı performansıyla Türk izleyicilerinin dikkatini çeken oyuncunun kaç yaşında olduğu merak edildi. Bizde Medyabey ekibi olarak sizler için Angad Hasija’yı araştırdık. İşte Angad Hasija’ya dair tüm detaylar…

ANGAD HASİJA KİMDİR

Deli Divane dizisinin sevilen isimlerinden olan Angad Hasija Alekh karakteriyle beğenilerini üzerine çekti. Angad, 1984 yılında Hindistan’da dünyaya geldi. Bollywood sinemasının ünlü isimlerinden birisi olan Angad Hasija 32 yaşındadır. Hindistan’da 2007 yılında yayınlanan Bidaai yani Türkiye’deki adıyla Deli Divane dizisinden önce genç oyuncu mankenlik yapmaktaydı. 2007 yılından sonra Angad Hasija Jodi dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmaya devam etti. Son olarak SauBhagyalaxmi projesinde yer aldı. 2007 yılında Parneet Kaur ile evlenen genç oyuncunun evliliği hala sürmektedir. Bu evlilikten de bir tane kız çocuğu vardır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]