Deli Divane 9. bölümde Malta herkesi şok edecek bir plan yaptı!

Kısa bir zaman önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Deli Divane kısa sürede Türk izleyicisinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Deli Divane 9. bölümüyle bugün izleyicileri yine ekran başına kitlemeyi başardı. Malta zengin olma hayalleri uğruna Sadhana’nın parasını çaldı. Ev halkı paranın peşine düşünce Malta üzgün bir şekilde davrandı.

Deli Divane 8. bölümde Malta, zengin olma hayalleri uğruna gözünü kararttı. Malta yaptığı planla Sadhana’nın parasını çaldı. Tüm ev halkı kaybolan paranın peşine düşmüşken Malta da durumu kimse anlamasın diye üzülmüş gibi yaptı. Sadhana’nın babasından kalan parayı öğrendiğinden beri Malta o paraya sahip olmanın yollarını aradı. En sonunda hırsızlığı göze alarak parayı çaldı.

DELİ DİVANE 9. BÖLÜM

Sadhana’nın dayısı Malta’nın kurduğu oyunların farkındaydı. Ragini’yi ise tekrar bir aile istemeye geldi. Babası ve annesi bu duruma çok sevindi ama Ragini’nin yüzü gülmedi. Babası kızını teselli etmeye çalışsa da, Ragini herkesin güzelliğe çok önem verdiğini ve gelenlerin kendisini beğenmeyeceklerini söyledi. Bunu duyan Kaşalya ise Sadhana’ya o gün Ragini’nin etrafında pek dolaşmamasını söyledi.

SADHANA YENGESİNİN UYARISINA ÜZÜLDÜ

Sadhana yengesinin uyarısına çok üzülse de Ragini’nin mutluluğu için elinden geleni yaptı. Ragini’yi istemeye gelenlerin amacının ondan çok Praka’nın zenginliği olduğundan kimsenin haberi yoktu.

DELİ DİVANE OYUNCULARI

Oyuncular: Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh) ve Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), 

DELİ DİVANE TEKNİK EKİP

Yönetmen: Romesh Kalra, Rajan Shahi ve Sunand Kumar
Senarist: Garima Goyal, Zama Habib, Aparna Shahaney, Virendra Shahaney ve Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Türü: Romantik Dram
Orjinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai
Ülke: Hindistan

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]