Deli Divane 1. bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi

Kanal 7 Bir Garip Aşk, Sensiz Olmaz, Benimsin, Yalancı Bahar dizilerinin ardından yepyeni bir Hint dizisi projesiyle izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Hint dizisi projelerine ara vermeden devam eden kanal projenin adının Deli Divane olarak belirlendiğini duyurdu. Başrollerinde Parul Chauhan, Sara Khan ve Angad Hasija gibi ünlü Bollywood oyuncularının yer aldığı dizi Hindistan’da Sapna Babul Ka Bidaai adıyla izleyici karşısına çıktı. Diziyle ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisi olan Deli Divane ile izleyici karşısına çıktı. Peki izleyicilerin merakla beklediği Deli Divane 1. bölüm de neler oldu? Kanal 7 ekranlarının uzun soluklu dizilerinden birisi olacağa benzeyen dizide Ragini ve Sadhana’nın duygu dolu hikayesi anlatılmaya başlandı. Bollywood’un seçkin projelerinden birisi olmayı başaran Deli Divane ilk bölümüyle izleyicilerin gönlünü fethetmeyi başardı. Hindistan’da Sapna Babul Ka Bidaai adıyla yayınlanan diziyle ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz.

DELİ DİVANE 1. BÖLÜM

Bollywood’un seçkin örneklerinden biri olan Bidaai adlı dizi Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında olacak.
Dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır.

DELİ DİVANE KONUSU

Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.

DELİ DİVANE 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DELİ DİVANE OYUNCULARI

Oyuncular: Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh) ve Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), 

DELİ DİVANE TEKNİK EKİP

Yönetmen: Romesh Kalra, Rajan Shahi ve Sunand Kumar
Senarist: Garima Goyal, Zama Habib, Aparna Shahaney, Virendra Shahaney ve Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Türü: Romantik Dram
Orjinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai
Ülke: Hindistan

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]