Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu podyumlardan ekranlara transfer oldu

Ünlü sunucu Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu, podyumlardan ekranlara transfer oldu. Talu, Barış Arduç ile bir reklam için kamera karşısına geçti.

Sosyal medyada da ilgiyle takip edilen bir isim haline gelen Deren Talu, beklediği ekran önü çıkışını geçtiğimiz günlerde yaptı. Talu’nun Barış Arduç’un 1 milyon TL aldığı reklam filmi için 100 bin TL aldığı aldığı konuşuluyor.

deren-talu-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu eski Türkiye üçüncü güzeli, spiker, sunucu, şarkıcı ve oyuncu olan Defne Samyeli ve mimar Eren Talu’nun kızı. 1996’da Las Vegas’ta dünyaya geldiğinde annesi ekranların çok popüler bir ismiydi. Doğal olarak kameralar karşısında büyümeye başlayan Deren Talu, kıvırcık sarı saçlarıyla çok sevimliydi.

Derin adlı bir de kız kardeşi olan Deren’in yaşı büyüdükçe ekranda daha az görünür oldu.Eğitim hayatına Enka Okulları’nda devam eden Deren Talu, liseyi bitirince Amerika’ya gitti.

Bir yandan Santa Monica College’da okurken bir yandan da oyunculuk kursuna devam etti. Aynı zamanda modellik çalışmaları da yapan Deren, ülkemizde de ilgi çekmeye başladı. Atıl Kutoğlu defilesine çıkmasıyla tüm gözlerin kendisine dönmesi bir oldu. Defile sonrası birçok teklif alan ve modellik işini Türkiye’ye de taşıyan Deren Talu’nun bu kadar ilgi görme sebebi sadece annesi değil, 1.78’lik boyu ve kusursuz fiziğiydi. Türkiye-Amerika arasında mekik dokuyan güzel model için “yerli Kendall Jenner” ya da “yerli Taylor Hill” benzetmeleri yapılmaya başlandı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]