Defne Samyeli hangi dizide oynayacak?

Kurtlar Vadisi Pusu popüler ismi kadrosuna kattı. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”nun oyuncu kadrosuna ünlü bir ismi kattı. Haber spikeri Defne Samyeli, yeni sezondan itibaren Kurtlar Vadisi Pusu’da oynayacak.

Uzun dönem haber sunuculuğu yapan Defne Samyeli, en son Fox TV’de yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı adlı dizide oyuncu olarak ekrana gelmişti.

Defne Samyeli, dizide inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep’i canlandıracak.

Hürriyet’in haberine göre Defne Samyeli, “Kurtlar Vadisi Pusu popülaritesi, etkisi ve istikrarıyla sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde fenomen olmuş bir marka. Kurtlar Vadisi Pusu ekibini dizi ilk doğduğu gün tanımıştım. Dolayısıyla ilk günden yükselişine tanıklık ettiğim için ayrıca duygusal bağımın olduğu bir proje. Necati Şaşmaz’ın bana canlandırmam için önerdiği karakteri duyunca hiç düşünmeden ‘evet’ dedim. Zeynep, yıllardır oynamayı istediğim, çocukluğumdan beri hayal ettiğim bir karakter. Duygum, bilgim, birikimim ve emeğimle Kurtlar Vadisi Pusu’ya en verimli şekilde katkıda bulunmak için heyecanlıyım” açıklamasını yaptı.

Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği, başrolünde Necati Şaşmaz’ın olduğu dizinin yeni bölümleri eylül ayından itibaren Kanal D’de yayınlanacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]