DEFNE SAMYELİ BU KEZ OYUNCU OLARAK EKRANDA

defne-samyeli

Pis Yedili’nin yapımcısı Gani Müjde’den yeni bir gençlik dizisi geliyor.

Yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın yapacağı, proje tasarım ve senaryosu Gani Müjde’ye ait Babam Sınıfta Kaldı Temmuz ayında FOX ekranlarında olacak. Başrollerini; Cem Davran, Halit Akçatepe, Defne Samyeli, Mesut Yar, Ani İpekkaya, Melis Tüzüngüç, Çağrı Çıtanak, Hatice Pınar Köklü’nün paylaşacağı Babam Sınıfta Kaldı üniversitede geçen bir gençlik hikâyesi.

Pis Yedili ve Hayat Bilgisi dizilerinde olduğu gibi yeni yıldız adaylarını izleyiciyle buluşturacak olan Babam Sınıfta Kaldı, temelinde bir baba-kız hikâyesini konu alıyor; liseyi yeni bitiren Yağmur (Melis Tüzüngüç) kazandığı üniversite sayesinde özgürlüğe adım attığını sandığı anda, aftan yararlanan babası ile birlikte okuyacağını öğrenir ve bütün hayalleri suya düşer. Oysa babası Erman (Cem Davran) için durum farklıdır. Erman hem üniversite tahsilini tamamlayacak hem de kızına yakından göz kulak olacağı için bir taşla iki kuş vuracaktır. Yağmur’u üniversitede bekleyen güzel ama zor zamanların yanı sıra babası Erman için de zorlu bir süreç başlayacaktır. Zira Yağmur’un annesi ile evlenmeden yıllar önce terk ettiği sözlüsü Çiğdem (Defne Samyeli) aynı okulda Dekan olmuştur.

 

tvaktuel.com

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

djansever 23:49

seni cok seviyorum defne samyeli baska bir diziye devam etmelisin benje boyle brakma babam sinifta kaldi ni yarida braktiniz cok uzuldum gercekten zaten cok seviyordum bu diziye hayel ederdim erman abiyle evlenejeksin diye dizide ve simdi nolur hayalerimi bana gerceklestirmeye yardimji ol sen defne ve cem davran la yeni birdiziye baslayin noluuurrrr benim en buyuk hayalim turkiyeye gelmek sizi janli gormek ben daha onje hic bir unlu gormedim simdi seni cok gormek istiyorum

djansever 23:49

nolur yeni bir diziye basla defne ve cemmmm

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]