Medyabey TV

Danla Biliç: “kaşarlık yaparak ünlü oldum!”

YouTube videolarına aldığı ünlü konuklarıyla adından söz ettirmeyi başaran Danla Biliç, bu kez Kerimcan Durmaz ile yer aldığı videoda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri bir kez daha  üzerine çekti. YouTube’da bir milyonun üzerinde takipçisi olan Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ile birlikte sunduğu ‘Şey Dermişim’ isimli videosunda ilginç itiraflarda bulundu.

Instagram hesabından Alper Potuk, Yusuf Erdoğan, Emre Çolak gibi yıldız futbolculara attığı mesajlarla gündeme gelen Danla Bilic, ünlü olma hikayesini anlattı…

DANLA BİLİÇ: “KAŞARLIK YAPTIM”

“Futbolcu meselem var herkesin bildiği. Şimdi bana kızacaklar ama kaşarlık yaptım. Birilerinin özel mesajlarını ifşa ettim. Ünlü olmadım o zaman ama ilk adımı öyle duyurdum. 50 bin 60 bin takipçi geldi bana ve sonra YouTube kanalı açtım.”

DANLA BİLİÇ NASIL ÜNLÜ OLDUĞUNU ANLATTI

Instagram hesabından Alper Potuk, Yusuf Erdoğan, Emre Çolak gibi yıldız futbolcularla iletişime geçerek futbolculara mesajlar yollayan Danla Bilic, futbolcuların telefon numaralarını isteyerek mesajlaşmalarını sosyal medyada paylaşmıştı.

KERİMCAN DURMAZ NASIL ÜNLÜ OLDU?

İkili Berkay ve Arda Turan arasındaki kavga ile ilgili de yorumlarda bulundu. Kerimcan Durmaz da nasıl ünlü olduğu konusunda açıklamalarda bulundu. Ünlü olmak için çaba göstermediğini dile getiren sosyal medya fenomeni Durmaz, İstinye Park’ta bir makyaj markasında make up artisti olarak iki yıl çalıştıktan sonra Azeri bir işadamından teklif aldığını anlattı. 9 Ay boyunca Baku’da make up artisti olarak çalıştığını söyleyen Durmaz, sonrasında çektiği videolar ve yaptığı canlı yayınlar sayesinde bir anda fenomen olduğunu dile getirdi.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün