Daniel Craig’in yerine “dişi bond” geliyor

007 James Bond dizisinin başrol oyuncusu Daniel Craig’in “Bond serisinde oynamayı artık bırakacağım” şeklindeki açıklamalarının ardından yerini kimin alacağı ile ilgili spekülasyonlar giderek artıyor. Bunlarda birisi de geçen yıl Londra’da yapılan “Glamour Women of The Year”(Yılın En Cazibeli Kadını) yarışmasında aday gösterilen Gillian Anderson.

Uzaylılarla ilişkiler ve gizemli olayları konu alan ünlü “X Files” dizisinden “Ajan Dana Scully” rolüyle tanıdığımız Gillian Anderson’un yeni James Bond filminde “Jane Bond” olarak başrol alacağı konuşuluyor.

disi-bond

CRAIG’İN YERİNE DİŞİ BOND

Hayranları tarafından Gillian’ı “Dişi Bond” olarak gösteren bir afiş yapıldı ve internette bir çok siteye hızla yayıldı. Geçenlerde twitterde “Bond, jane Bond. Bana destek olan herkese çok teşekkürler, bu afişi kim yaptı bilmiyorum ama çok beğendim” diyerek bu konuda kendisinin de istekli olduğunu gösterdi.

DİŞİ BOND’IN TEK DEZAVANTAJI

Her ne kadar fanatik Bond hayranları karşı çıksa da, Gillian Anderson hayranlarının bu konudaki sosyal medya desteği giderek artıyor. Tek dezavantajı ise İngiliz kökenli olmaması.

Bu rolü alır mı şimdiden bilemeyiz ama, gerçek olan bir şey var ki Gillian Anderson böyle bir konuyla isminin tekrar gündeme gelmesinden dolayı çok mutlu gözüküyor. Ne de olsa en son yayınlanan “X Files” sadece altı bölüm sonra yayından kaldırıldı ve geleceği ile ilgili yapımcı şirket tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

EKREM ERGÜDER/MEDYABEY

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]