Dada’da Okan Bayülgen’e çıplak protesto şoku!…Stüdyoda neler oldu?

Okan Bayülgen’in sunumuyla Star’da ekrana gelen Dada’da bu gece eylem şoku yaşandı. Beyaz Show’dan sonra bu kez Dada stüdyosu eylem alanı olarak görüldü.

Okan Bayülgen konuklarıyla sohbet ettiği sırada genç bir kadının üzerindeki kıyafeti çıkararak protesto eyleminde bulunmak istedi. Genç kadın stüdyoda bir anda sutyeniyle kaldı. Sonrasında kameralar kadını başlangıçta görmemeye çalıştı.. Okan Bayülgen’in ısrarla yayını kesmeyin şeklinde rejiyi uyardığı görüldü.

Ünlü şovmen eylemciye bir kıyafet giydirdikten sonra onu masasına koltuğuna oturttu. Rahat görünmeye çalışan Okan Bayüklgen’in tedirgin olduğu yüzünden okunuyordu. Tecrübeli şovmen herkesin konuşmasından ve tepkisini her konuda ortaya koymasından yana olduğunu ama hem kanalını hem de seni korumak zorundayım dedi.

Eylemcinin konuşmasına fırsat vermeyen Okan Bayülgen yaptığı açıklamanın ardından eylemciyi yerine oturttu ve senin hangi amaçla konuşacağını ve neyi dile getireceğini kimse duymadı diyerek stüdyodaki tansiyonu kontrol altına almaya çalıştı.

Ünlü şovmen tecrübesiyle durumu savuşturmasını bildi. Taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı. Bayülgen başarılı hamlesiyle kanalına ceza gelmesini engellemiş oldu. Böylece Beyaz Show’da yaşanan protesto rezaleti Dada’da yaşanmamış oldu.

İşte Dada’da yaşanan o protesto anı:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]