Televizyon

Dada Dandinista son bölümde sürpriz konukları ile herkesi şaşırttı

Her hafta cumartesi gece yarısı Star TV ekranlarında yayınlanan Dada Dandinista bu haftaki programıyla izleyicileri ekran başına kitledi. Birbirinden farklı konuklarla izleyici karşısına çıkan Dada Okan Bayülgen’in sunumuyla saat 00.15’te ekranlara geldi. Dada Dandinista konukları bu hafta da ilgi odağı oldu. 14 Mayıs Cumartesi günü programa sürpriz isimler katıldı. Dada her hafta olduğu gibi eğlencenin kralı olmaya devam etti. Okan Bayülgen’in sunduğu program cumartesi gecesinde başlayıp sabaha kadar sürdü. Canlı olarak yayınlanan programa geçen Ceyhun Yılmaz gibi önemli isimler katıldı. Dada Dandinista son bölüm de izleyiciler programı sadece televizyondan takip etmedi. Scorp gibi sosyal medya kanallarından programa canlı bağlanıp gecenin keyfini yaşadı. Ünlülerle gerçekleşen sohbet ve yayınlanan fotoğraflar herkesi kahkaha tufanına boğdu. Dada’nın yeni bölümünü aşağıdaki linklerimizden izleyebilirsiniz. Programla ilgili her şey medyabey.com’da. 

DADA DANDİNİSTA KONUKLARI

Ekranların sevilen yüzü Okan Bayülgen yeni programıyla izleyicileri ekran başına kitledi. Star TV’de yayınlanan program her hafta olduğu gibi bu hafta da herkesi güldürdü. İzleyiciler şimdi bu haftanın konuklarını merak etmeye başladı. Bu haftanın konukları henüz açıklanmadı. Konukları duyurulur duyurulmaz sitemizde bulabilirsiniz. 

DADA’DA NELER OLDU

Programın içeriğinde bulunan Medya Arkası, Malumatfuruş, Geçmişini Silemezsin gibi eğlenceli bölümlerle Dada her hafta izleyicinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı konuklarıyla stüdyodaki ve ekran başındaki izleyiciler kahkaha boğuyor. Cumartesi gecelerinin eğlence adresi olan program Okan Bayülgen’in sunumuyla her hafta saat 00.30’dan sonra Star TV’de yayınlanıyor.

DADA DANDİSTA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

OKAN BAYÜLGEN KİMDİR

Bayülgen, hukuk ve gazetecilik eğitimi almış bir baba olan Ümit Bayülgen ile ressam olan bir annenin oğlu olarak 23 Mart 1964’te Cihangir, İstanbul’da doğdu. 1970’te anne ve babası boşanmış olan Bayülgen’in annesi İsmet Görgün ile evlenmişti.  Bayülgen, eğitimine Göztepe, İstanbul’daki Taş Mektep isimli yatılı okulda başladı. Altı yaşındayken yatılı okula verildi. Şişli 19 Mayıs İlkokulu’ndan mezun olup Galatasaray Lisesi’nde öğrenimine devam etti. Okuldaki öğrenci kulüplerinden müzik, edebiyat, folklor gibi kollarla ilgilendi. Okula gitmeme durumu, sorun olmaya başladığında annesi Ayla Görgün; onu Bodrum’a, yanına çağırdı ve Galatasaray Lisesi’ndeki altı yılından sonra Bodrum Lisesi’e kaydoldu. Fakat oradan Şişli Lisesi’ne geçen Bayülgen 1984’te buradan mezun olarak lise öğrenimini tamamladı.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı