Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar davetinde veto yiyen iki ünlü kim?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tarabya Köşkü’nde sanatçı ve sporculara verdiği  iftar yemeği adeta ünlü akınına uğradı. İftar yemeğinin dikkat çeken detayı yemekten sonra ortaya çıktı. İftar davetine geçen yıl katılarak ezan okuyan Mustafa Ceceli ile TRT Ana Haber Spikeri Erhan Çelik’e dava açarak boşanan Gülben Ergen’in katılmaması dikkatlerden kaçmadı. İki ismin de iftar yemeğine davet edilmediği haber veriliyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN CECELİ VE ERGEN’E VETO

İftar yemeğine; Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses,  Hakan Ural, Ajda Pekkan, Hülya Avşar, Bülent Ersoy, Muazzez Ersoy, Esra Erol, Işın Karaca, Emel Sayın, Yavuz Bingöl, Özdemir Erdoğan, Sibel Can, Sinan Akçıl, Uğur Işılak, Aykut Kocaman, Hidayet Türkoğlu, Rıdvan Dilmen, Ömer Onan, Kerem Tunçeri, Ufuk Sarıca, Şahika Encümen, Tolga Zengin, Fenerbahçeli basketbolcular Bobby Dixon ve Melih Mahmutoğlu’nun da aralarında bulunduğu sanat ve spor camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

HÜLYA AVŞAR BU KEZ DAVET EDİLDİ

İftar yemeğinde 9 yıllık eşi Sinem Ceceli’den 25 Mayıs’ta boşanan ve kısa süre sonrasında Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkan şarkıcı Mustafa Ceceli’nin katılmaması oldukça konuşuldu.  Aynı şekilde benzer davetlerde daha önce boy gösteren  Gülben Ergen’in davet edilmemesi de iftar yemeğine ait diğer ilginç bir detaydı.

İki ünlü ismin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar yemeğine davet edilmedikleri belirtilirken diğer taraftan iftar yemeklerine 3 yıldır çağrılmayan Hülya Avşar’ın bu kez davet edildiği ve katıldığı görüldü.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]