Sinema

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatını anlatan Reis filminin fragmanı yayınlandı

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının konu edildiği merakla beklenen “Reis” filminin fragmanı yayınlandı.Reis filminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı oyuncu Reha Beyoğlu canlandıracak. TRT 1’de yayınlanan 80’ler dizisinde ‘Yıldız’ rolünü oynayan Özlem Balcı ise ‘Reis’ filminde Emine Erdoğan’ı canlandıracak.Hayvan hakları koruyucusu olarak tanınan Balcı, filmden alacağı paranın yarısını sokak hayvanları için bağışlayacağını açıklamıştı.

REİS FİLMİNDE ERDOĞAN’I REHA BEYOĞLU OYNAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanat Düşünce ve Eğitim Derneği’nin (SADED) 26 Aralık’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği ‘Asım’ın Nesli’nden Bir Usta’ adlı programı sonrası TRT 1’de yayınlanan ‘80’ler’ adlı dizinin oyuncusu ve belgesel yapımcısı Özlem Balcı ile karşılaşmış ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte oyuncuyla bir süre sohbet etmişti.

EMİNE ERDOĞAN’I ÖZLEM BALCI OYNAYACAK

Görüşme sırasında, Tayyip Erdoğan, eşine seslenerek, “Bak Emine en sevdiğin oyuncuyu bulduk” diyerek Balcı’yı göstermişti. Erdoğan ve eşi diziyi ilgiyle izlediklerini ve Balcı’nın oyunculuğunu beğendiklerini söyleyerek oyuncuyla bir süre sohbet etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşinin kendisine gösterdiği ilgiden büyük mutluluk duyan Özlem Balcı, kendisine yöneltilen teklifi hemen kabul etmişti.

FRAGMANI MERAKLA BEKLENİYORDU

Hazırlıkları devam eden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hayatının anlatılacağı ‘Reis’ filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

İşte Reis filminin fragmanı:

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı